تاثیر طراحی محتوا بر سئو

کنترل و بهبود جریان محتوای سایت شما واقعا می تواند به SEO شما کمک کند. بهترین راه برای سرمایه گذاری در فرصت موجود در طراحی صفحه شما چیست؟ رند پرسش هایی را که شما باید برای پاسخگویی (و پاسخ) و اهداف مورد نظرتان در روز جمعه روزنامه امتحان بپوشانید را پوشش می دهد، این مقاله ما در مورد طراحی یک جریان محتوای صفحه برای کمک به SEO شما چت می کنیم.
در مورد >>>> تاثیر محتوا بر سئو <<<<< بیشتر بدانید

در حال حاضر، متاسفانه، تا حدودی در جهان از تاکتیک های SEO، این یکی از راه های کنار گذاشته شده است در صورتی که در سئو به طور کلی و همچنین اصول سئو وردپرس هم بیار موثر می باشد. من فکر می کنم بسیاری از افراد در دنیای جستجوگرها در مواردی مانند محتوا و حل مشکالت جستجوگرها و رسیدن به انتهای هدف جستجوگر سرمایه گذاری می کنند. اما متاسفانه، طراحی صفحه و جریان عناصر، عناصر UI، عناصر محتوا که در یک صفحه نشسته اند، کنار گذاشته می شوند و یا کنار گذاشته می شوند. این تاسف بار است زیرا واقعا می تواند باعث ایجاد تفاوت زیادی در SEO شما شود.

چه قوانینی در طراحی محتوا باید رعایت شود؟

بنابراین اگر ما از خودمان خواسته باشیم، “خب، سوال اینجا چیست؟” خوب، این چیزی است که باید بر روی این صفحه قرار بگیرد. من سعی می کنم رتبه بندی برای “Wi-Fi خانه سریع تر”. در حال حاضر، Lifehacker و تعدادی از افراد دیگر در این نتایج رتبه بندی می شوند. این یک تن از جستجوها می شود. اگر می توانم در آن رتبه بندی کنم، می توانم درآمد زیادی کسب کنم. اما آنچه باید به این صفحه در چه مقرراتی با آنچه قرار داده شده است بروید تا بتوانم بهترین کارها را انجام دهم. به نظر می رسد که گاهی اوقات محتوای بزرگ در یک صفحه صفحه ضعیف و جریان صفحه ضعیف غرق می شود. اما اگر ما بخواهیم به این سوال پاسخ دهیم، ما باید از بعضی دیگر بپرسیم.

در صورت هر گونه ابهام در مورد این مقاله یا از طریق کامت یا از متخصص سئو و بهینه سازی و یا خدمات طراحی سایت  ،  آکادمی کوروش حیدری استفاده کنید .

 

 

اصول طراحی محتوا چیست؟

 

ما به پاسخ حداقل سوالات زیر نیاز داریم:

اصول طراحی محتوا چیست؟

آیا در این پرسش چند هدف وجود دارد و کدامیک از محبوب ترین ها هستند؟
از چه نظری این اهداف محبوبیت دارند؟ ما باید بدانیم که ما می توانیم جریان مورد نظر خود را در اطراف شایع ترین و اولین و ثانویه جریان بعدی طراحی کنیم.
هدف کسب و کار رتبه بندی چیست؟ میخواهیم به چه چیزی دست پیدا کنیم؟

این همواره باید با آنچه جستجوگر تلاش می کنند انجام شود متعادل شود. در غیر این صورت، در بسیاری از موارد، هیچ رتبه ای در رتبه بندی وجود نخواهد داشت. اگر ما نمیتوانیم اهدافمان را برآورده کنیم، فقط باید در جای دیگری رتبه بندی بگیریم .
خب حالا فرض کنید ما برخی پاسخ ها را داریم:

بیایید فرض کنیم که در این مورد، ما به برخی از پاسخ های صحیح به این سوالات پاسخ می دهیم تا بتوانیم ادامه دهیم. خیلی ساده است اگر من برای « Wi-Fi سریعتر خانگی» جستجو کنم، معمولا میخواهم …
. سرعت دانلود سریع تر در خانه

این چیزی است که جستجوگر تلاش می کند انجام دهد و پیدا کند . اما اهداف متعدد در پشت این جستجو وجود دارد. گاهی اوقات جستجوگر کارهای مختلفی را انجام می دهند ، پس شما باید در مقاله خود تمام توضحات کامل را درباره موضوع مورد نظر ود بدهید ما در ادامه مثال هایی برای شما بازگو کرده اییم تا بتوانید بیشتر متوجه شوید .
مثال1:
آنها می خواهند چیزهایی را که می توانند بهینه سازی کنند و بدین ترتیب چیز هایی که باعث خراب شدن آنها نشوند، بدانند. آیا می توانند روتر خود را در مکان های مختلف قرار دهند؟ آیا می توانند کابل را تغییر دهند؟ آیا آنها نیاز به قرار دادن آن در یک اتاق متفاوت دارند؟ آیا آنها نیاز به حرکت کامپیوتر خود دارند؟ آیا مشکل دیگر چیزی است که در Wi-Fi خود در خانه آنها دخالت می کند که آنها باید رفع شوند؟ و انواع مسائل…

مثال2:
آیا می توانید یک ISP جدید دریافت کنید؟ آنها ممکن است به دنبال یک ISP باشند که می تواند به آنها اینترنتی خانگی سریع تر در منطقه خود فراهم کند و آنها می خواهند بدانند که چه چیزی در دسترس است.

مثال 3:
شاید آنها بخواهند ISP خود را نگه دارند، اما آنها مایل به ارتقاء به تجهیزات جدید هستند. بنابراین آنها به دنبال تجهیزاتی هستند که می توانند آن ها را خریداری کنند که ISP فعلی هم را داشته باشند، که در بسیاری موارد در کشوری مانند ایالات متحده، متاسفانه تنها یک ISP وجود دارد که می تواند خدمات شما را در بسیاری از مناطق فراهم کند. بنابراین آنها نمی توانند IP را تغییر دهند، اما می توانند تجهیزات خود را تغییر دهند.

مثال 4:
بیایید فرض کنیم که (C) ما می دانیم که آنچه که ما در تلاش برای انجام آن هستیم، درآمد وابسته از ارجاع محصول است. بنابراین ما در کسب و کار اساسا قصد داریم برای ارسال افراد به روترهای جدید و یا دستگاه صفحه اصلی شبکه Google Mesh کاری انجام دهیم ، و ما درآمد وابسته را با عبور افراد به آن محصولات و توصیه به آنها کسب می کنیم .

طراحی محتوا در چه قسمت هایی مهم است؟

اکنون می توانیم یک جریان محتوایی را طراحی کنیم و در طراحی و تولید محتوا موفق شویم .

طراحی محتوا در چه قسمت هایی مهم است؟

خوب، خوشبختانه. ما اکنون به اندازه کافی در مورد این جریان طراحی اطلاعات دارم. جریان طراحی می تواند شامل بسیاری از چیزها باشد. چیزهای زیادی وجود دارد که می تواند روی یک صفحه زندگی کند، همه چیز در صفحه سایت وجود دارد که نقش کلیدی دارد از ناوبری به عنوان سرآغاز کپی یا تصویر هدر یا محتوای بدن، گرافیک، لینک مرجع، پاورقی، نوار کناری به طور بالقوه نکات مهمی نهفته است.

در مورد استاندارد طول محتوا بیشتر بدانید

هدف از طراحی محتوا چیست

عناصری که در اینجا حضور دارند، در واقع چیزی نیست که ما در مورد امروز صحبت می کنیم ما د رمورد اهمیت این عناصر طراحی  محتوا یی که در این قسمت ها قرار می گیرد صحبت خواهیم کرد. ما می توانیم این گفتگو را نیز داشته باشیم. من یک عنوان می خواهم که به مردم بگوید که من برای تمام این اهداف متفاوت خدمت می کنم. من می خواهم رهبری داشته باشم که دارای پتانسیل قطعی برجسته در آن باشد. من می خواهم یک تصویر هدر که می تواند در نتایج تصویر رتبه بندی و در پانل قطعه برجسته باشد داشته باشیم. من قصد دارم محتوای بدنم را که در همه این موارد در خدمت محبوبیت است، قرار دهم . من می خواهم گرافیک و تصاویری که به مردم نشان می دهند که تحقیقاتم را انجام داده اند و می توانم ثابت کنم نشان دهدم نتایج با این تجهیزات مختلف یا این ISP متفاوت خواهد بود.

نتیجه طراحی محتوای نادرست

اما واقعا، آنچه که ما در مورد آن صحبت می کنیم این است که این جریان مهم است. محتوایی که در طراحی سایت قرار می دهیم بسیار مهم است در حالی که در بعضی سایت ها به فراموش سپرده شده است. چیزی که بارها میبینم مردمی یک قطعه محتوا قدرتمند بصری یا یک محتوای نوشتاری قدرتمند را که در جستجوی پرس و جو جستجوگر هستند را میگیرند و آن را در مکان دیگری در صفحه ای قرار می دهد که دسترسی به آن سخت است نمی بینند. بنابراین، حتی اگر آنها واقعا محتوای عالی داشته باشند، از طریق طراحی محتوا غلط به خاک سپرده میشوند.

5 هدف مهم بزرگ در طراحی محتوا

اهدافی که در اینجا اهمیت دارند و مواردی که برای طراحی این جریان در نظر بگیرید باید بهینه سازی شود:

 

چگونه می توانیم در موتور جستجوی گوگل زودتر ایندکس شویم؟

بنابراین در مورد تجربه کاربر و همچنین UI است. من می دانم که برای بسیاری از مردم می خواهند ببینند و در واقع نتیجه ای که در اینجا در رتبه بندی قرار دارد، لیست 10 نفره Lifehacker است که چگونه سریعتر به Wi-Fi خانگی خود دسترسی پیدا کنید. آنها شامل مواردی مانند ارتقاء ISP شما هستند و در اینجا یک ابزار برای دیدن آنچه که در منطقه شما وجود دارد. آنها احتمالا شما نیاز به یک روتر بهتر، و در اینجا بهترین آنها است. شاید شما نیاز به یک شبکه دیگر یا چیزی که شبکه شما را در خانه تان گسترش می دهد، و در اینجا یک پیوند به آن ها است.

 

در مورد محتوای مناسب بازاریابی دیجیتال مارکتینگ بیشتر بدانید

هدف از طراحی محتوا
این مقاصد چندگانه را به ترتیب تقاضا ارائه دهید

بنابراین اگر ما می توانیم اشتیاق بیشتری داشته باشیم که اکثر مردم می خواهند با ISP خود پای بند باشند، اما مایل به تغییر تجهیزات هستند، ما می توانیم این کار را برای اولین بار انجام دهیم. ما می توانیم این یک ثانیه (B1) را خدمت کنیم، و ما می توانیم از تغییر ISP سوم خود استفاده کنیم، که در واقع برای این ایده مناسب است. این به ما کمک می کند تا یک ایده جدید داشته باشیم و موفق شویم .3. بهینه سازی برای هدف کسب و کار من از شما میخواهم به طور کلی با ذهن شما جستجو کنید و اگر بتوانید در هدف کسب وکار قرار بگیرید، این ایده آل است. در غیر این صورت، آنچه اتفاق می افتد هدف اول کسب و کار است، جستجوگر دوم می آید، و شما در نتیجه نتیجه دهم می باشید.

در صورت امکان، سعی کنید قطعه برجسته و تصویر بصری را که در آن وجود دارد قرار دهید

این بدین معناست که استفاده از رهبری در بالا و در بالای صفحه ادعای خود را بیان کنید. این معمولا پاراگراف اول یا چند خط اول متن است که در لیست مرتب یا مرتب شده همراه با تصویر هدر یا تصویری برای ضبط این قطعه برجسته است. این بسیار قدرتمند است برای نتایج جستجو و آن را نشان می دهد.

 

گزاف گویی ما را تا حد امکان به SERP محدود کنید

در بسیاری از موارد، این به معنی محدود کردن برخی از عناصر جریان UI یا طراحی است که مردم را از حل مشکلات خود محروم می کند یا آنها را آزار می دهد و یا آنها را انکار می کند. بنابراین، برای مثال، تبلیغاتی که بالا میآید یا روی هم قرار میگیرند که قبل از اینکه من به دو سوم از راه پایین صفحه دسترسی پیدا کردم واقعا تمایل دارند تلاشها را مختل کنند، واقعا تمایل دارند که این گزاف گویی را به SERP افزایش دهند،  از نظر موتور جستجوی بسیار سطح پایین است و می تواند رتبه شما را به طور چشمگیری آسیب برساند. عناصر طراحی، طراحی جریان جایی است که طراحی محتوا که در واقع حل این مشکل را در زیر یک بلوک تبلیغاتی ، که بسیار محدود است قرار دهد .

هدف از طراحی محتوا

به طوری که ما می توانیم طراحی صفحات مان را کنترل کنیم و برای آن بهینه سازی کنیم، ما واقعا می توانیم محتوای موجود را که قبلا داشته اید را ارتقاء دهیم و رتبه بندی های آن را بهبود دهیم بدون نیاز به بازسازی آن بدون نیاز به لینک های جدید به سادگی با بهبود جریان میتوانیم این کار را انجام دهیم .
من امیدوارم  مثالهای زیادی که از نظرات در نظر گرفته شده برای شما آورده شد مفید واقع شده باشد و هفته آینده برای نسخه دیگری از مقاله  باز خواهیم گشت. مراقب خودتون باشید.

مقالات مرتبط با محتوا >>>>> مفهوم بازاریابی محتوا

مقالات مرتبط با محتوا >>>>> تاثیر محتوا در بهینه سازی و سئو

چگونگی سئو تصاویر را در آکادمی کوروش حیدری مطالعه کنید در صورتی که در مورد مقاله ابهامات و سوالاتی دارید در بخش کامنت ها پیام خود را بگذارید.

منبع: moz