بهترین روش برای  UX طراحی سایت هتل

تجربه کاربر بخشی جدایی ناپذیر از هر طراحی وب سایت است و هیچ شکی در مورد آن وجود ندارد. البته اگر یک صنعت واحد وجود داشته باشد که در آن تجربه کاربر بیشتر از هر چیز دیگری مهم باشد، آن صنعت طراحی سایت هتل میباشد زیرا نوعی مهمان نوازی به حساب میآید.
به عنان مدیر یک هتل اولین حس و مهم ترین حسی که شما می خواهید کاربرانتان آن را تجربه کنند این است که با مشاهده سایت هتل شما، انگار که خود کاربران به هتل ها سفر کده اند و از آنها دیدن کرده اند، به این معنا که تجربه کاربری و UX بسیار مهم میباشد هم برای کاربران و هم برای مدیران.

در صورت هر گونه ابهام در مورد این مقاله یا از طریق کامت یا از مشاوره تخصصی با گوگل پارتنر و یا خدمات سئو و بهینه سازی  ،  آکادمی کوروش حیدری استفاده کنید .

 

بهترین روش برای UX طراحی سایت هتل

 

چگونه یک طراحی سایت هتل خوب داشته باشیم؟

برای انجام این کار، باید بدانید که چرا مسافران از وب سایت شما در وهله اول بازدید می کنند. اهداف اصلی مسافرتی چیست؟ هنگامی که شما پاسخ به این سوال را می دانید، می توانید با یک وب سایت دوستانه متناسب با انتظارات مسافرتی آشنا شوید.

درک رفتار کاربران هتل

به عنوان یک طراح شما نیاز به درک کمی بیشتر درباره صنعت هتل داری و توریستی و تجزیه و تحلیل رفتار مسافران برای ارائه یک سایت خوب نیاز دارید، براساس یک مطالعه انجام شده توسط گوگل، به طور متوسط 60 درصد از مسافرین برای رزرو آنلاین سفر به موتورهای جستجو روی می آورند و به دنبال وب سایت های خوب در این زمینه هستند.
و این به این معنی میباشد که وقتی کاربران وارد و ب سایتی می شوند قبلا تجربه کاربری با وب سایت های دیگر داشته اند پس باید شما بهترین UX را برای طراحی سایت هتل خود انجام دهید تا کاربران سایت شما را انتخاب کنند، مقایسه قیمت ها در وب سایت خود را در مقابل آژانس های مسافرتی آنلاین مانند Booking.com و Expedia.com مقایسه کنید.

مقاله تاثیر تنظیم لوکیشن بر سئو را آکادمی کوروش حیدری به شما پیشنهاد می دهد .

 

 

چگونه یک طراحی سایت هتل خوب داشته باشیم؟

 

 

در طراحی سایت هتل به چه نکاتی توجه کنیم

– حتما اطلاعات تماس از راه های مختلف را در قسمت هاای از سایت که برای ماربران قابل دید باشد قرار دهید.
– عکس ها و فیلم های مناسب و جذاب در سایت قرار دهید.
– بسته های پیشنهادی در سایت قرار دهید.

مقالات بیشتر >>>> اصول طراحی سایت چیست 

 

نکات مهم طراحی سایت

 

 

منبع:
wikipedia