ترفند افزایش فالوور در اینستاگرام

ترفند ها و اینکه چگونه افزایش فالوور در اینستاگرام داشته باشیم یکی از نگرانی ها و یا دغدغه های افراد امروزی می باشد چرا که افزایش فالوور در اینستاگرام باعث فروش بیشتر و یک راه پولسازی و تبلیغات شده است همچنین راهی برای ارائه خدمات نیز به حساب می اید.

در صورت هر گونه ابهام در مورد این مقاله یا از طریق کامت یا از مشاوره تخصصی با گوگل پارتنر و یا خدمات سئو و بهینه سازی  ،  آکادمی کوروش حیدری استفاده کنید .

چرا اینستاگرام

Instagram به سرعت اولین تصور خود را به عنوان یک برنامه سرگرم کننده برای مردم تبدیل کرده است و تبدیل به یک ابزار برای بازاریابی جدی محتوا و بازاریابی آنلاین شده است، و یک شبکه و ابزار قوی ایجاد مخاطبان برای افراد و علامت های تجاری شده است. ااینستاگرام یکی از محبوب ترین سایت های شبکه های اجتماعی در این سیاره است و بیش از 200 میلیون عضو ماهانه فعال، 60 میلیون عکس و 1.6 میلیارد کاربر در روز به اشتراک می گذارد.

مقالات بیشتر >>> 12 راه برای موفقیت سوشال مدیا شما

اهمیت افزایش فالوور در اینستاگرام

چقدر عالی است؟ نرخ اشتراک برای برندها در اکثر شبکه های اجتماعی کمتر از 0.1٪ است، اما Instagram آنها را بیشتر می کند و باعث میشود تا اشتراک گذاری ها در دنیای اینترنت بیشتر شود و شما و برندتان بیشتر دیده شوید. میانگین میزان نمایش اینستاگرام برای برندهای موجود در سال 2014 Forrester ، یک حماسه 58 برابر بیشتر از فیس بوک بود ، در واقع میزان بازدید کننده های فیس بوک کمتر شده است و بازدید کننده های اینستا بیشتر شده و روز به روز هم در حال افزایش می باشد اما با این حال هم نمی توان گفت که اینستاگرام جای فیس بوک را گرفته است زیرا همچنان کاربران فیس بوک هم هستند.

پیشنهاد آکادمی کوروش حیدری مقالات >>  معرفی نکات مهم ایمیل مارکتینگ  >>> آموزش بهینه سازی وردپرس

ترفند افزایش فالوور در اینستاگرام

مقایسه افزایش فالوور در اینستاگرام و فیس بوک

همان طور که در اعداد مقابل می بینید استفاده از اینستاگرام یک روش بازاریابی فوقالعاده می باشد و یک روش بازاریابی انلاین فوقالعاده م یباشد که حتما باید امتحانش کنید و باید به عنوان یک هدف شماسایی اش کنید.
مطمئنا 58 برابر بیشتر از فیس بوک نشان داده می شود، اما شما می توانید خیلی بهتر از Instagram استفاده کنید. این که آیا شما یک نام تجاری بزرگ هستید یا اینکه چه کاری انجام دهید که چگونه در اینستاگرام معروف شوید مهم میباشد، نمی خواهیم شما به طور متوسط تلاش کنید؛ می خواهیم به ستاره ها برسید و یک تک شاخ Instagram شوید. با راه حل هایی که در ادامه ارائه می دهیم شما در اینستاگرام موفق خواهید شد.
با کار کردن با این یازده استراتژی شگفت انگیز Instagram موفق خواهید شد. این ایده های جذاب را برای زیرنویس ها ، هشتگ ها، نمایه ها و موارد دیگر خود در اینستاگرام بررسی کنید و ببینید چه چیزی را باید در Instagram پست کنید تا افزایش فالوور در اینستاگرام داشته باشید و همچنین دید بیشتری و تعامل بیشتری داشته باشید.

l

در گفتگوهای عظیم مردمی شرکت کنید

برای هر پست، به عنوان مثال، ترکیبی از هشتگهای مربوطه از قبیل #woodworking  یا هشتگ های اتفاقات اجتماعی و مهم روز ، و هرچه که شما می توانید از مزایای بسیار محبوب آن بهره ببرید استفاده کنید.

l

استفاده از هشتگ های خلاق در اقزایش فالور

از هشتگ های خلاق استفاده کنید و موضوعتان را به هشتگ بگذارید و بخشی از داستانتان را هم به اشتراک بگذارید و اینگونه خلاقیت خودتان را نشان دهید و البته که پست هایتان جذاب تر خواهد شد.

l

تاثیر هشتگ در افزایش فالوور در اینستاگرام

اطمینان حاصل کنید که در پست هایتان از هشتک هایی که مربوط به برند و تجارتتان باشد استفاده کنید و از آنجاییی که افراد دیگر از برند شما اطلاع ندارند و برند شما را سرچ نمی کنند پس کلمات مرتبط با برندتان را هم هشتگ کنید و در پستتان قرار دهید.

l

انتخاب سبک منحصر به فرد

اگز می خواهید در اینستاگرام همیشه پا بر جای باشید یک سبک خاص برای پست هایتان انتخاب کنید و هر پستی را در اینستاگرامتان قرار ندهید.

l

حذف عکس های برچسب دار برای افزایش فالوور در اینستاگرام

اگر می خواهید که فالور هایتان افزایش پیدا کنند و همچنین پست ای شما مختص شما و برندتان باشد، برچسب های عکس های دیگر را حذف کنید و یا برند خودتا را بر روی عکس ها برچسب گذاری کنید تا عکس هایتان جذاب تر شود .

l

اطلاع دهی از پست جدید

هر موقع که پست جدیدی قرار می دهید اطلاع دهید و افرادی که شما را فالو می کنند از پست جدید شما آگاه شوند و برایشان تازگی داشته باشد و بدانند که شما فعال هستید.

نتیجه گیری

راه حل های فوق را ادامه دهید تا در مقالات بعدی راه حل های جدیدی برای افزایش فالوور در اینستاگرام به شما ارائه دهیم

منبع

wordstream