آموزش Disavow لینک های اسپم

ما در این مقاله در مورد بک لینک های اسپم صحبت می کنیم همان طور که می دانید بک لینک های اسپم و مشکل دار می توانند به وب سایت شما و رتبه شما در گوگل آسیب برسانند و کم شدن اعتبار وب سایت شما نتایج دیگری را به بار خواهد آورد که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

:موضوع هایی که در حذف لینک های اسپم به آن خواهیم پرداخت

چگونگی شناسایی لینک های اسپم

شناسایی لینک های اسپم و مشکل دار و حذف لینک های اسپم  در چند سال گذشته با استفاده از ابزارهایی که به بازار ارائه شده است، و افزایش دانش ساده تر شده است، اما باید به این موضوع اشراف داشته باشید که مقوله شناختن و تشخیص لینک های اسپم و مشکل دار و چگونگی رفع ان نیاز به تخصص و دانش سئو به صورت عمیق دارد و اگر در این زمینه دانش کافی ندارید وارد این مرحله نشوید.
اگر امکان تشخیص لینک های اسپم و حذف لینک های اسپم برای شما سخت است حتما از یک کارشناس خبره کمک بگیرید تا وب سایتتون دچار مشکل نشود

چگونه لینک اسپم میگیریم؟

این موضوع نکته ایی بسیار مهم است که به آن خواهیم پرداخت :

از چه وب سایت هایی لینک نگیریم؟

یکی از قسمت هایی که شما به وسیله آن لینک اسپم میگیرید وب سایت های هستند که دارای امتیاز منفی و یا اسپم هستند ، بک لینک گرفتن از این وب سایت ها با عث میشود تا شما هم امتیاز اسپم از گوگل بگیرید .پس اولین گام برای جلوگیری از گرفتن لینک های اسپم شناختن وب سایت هایی که اسپم رکورد بالا دارند.

در صورتی که در مورد مقاله سوال دارید،  کافیست از طریق دیدگاه آدرس ایمیل و درخواستتان را ارسال کنید

رابطه لینک های اسپم و انکر تکست

یکی از مهم ترین چیزهایی که در سئو و بهینه سازی اهمیت دارد این است که با استفاده از انکر تکست می توانید رتبه های ارزشمندی را در گوگل بدست بیاورید ولی اگر این انکر تکست ها تکراری و بیش از حد باشد شما اسپم خواهید شد و از طرف گوگل مجازات خواهید شد، گاهی اوقات برای اینکه بتوانید از یک کلمه کلیدی رتبه بدست بیاورید این کلمه را زیادی تکرار می کنید که یک مشکل بزرگ تر به وجود می آید و باعث می شود تا شما مجازات شوید، چگونگی لینک دادن و لینک سازی نکته های طلایی سئو و بهینه سازی هستند که بسیار مهم هستند و البته که کار بسیار آسونی هم نیست و باید به صورت بسیار تخصصی و تجربی سئو را آموخته باشید تا در این امر پیروز شوید ،اما شناختن لینک های اسپم هم مهم و کاربردی است که می تواند به شما کمک کند.

لینک های کم قدرت شما را اسپم می کنند

در نهایت، لینک های کم قدرت که شما از آنها با کلمات کلیدی مورد نظرتان به وب سایتتان لینک می دهید. یک لینک خوب باید از یک صفحه خوب به خوبی از درون یک سایت به یک سایت داده شود. اگر تفاوت بین Domain Authority و Authority Authority بسیار زیاد باشد، می تواند نگران کننده باشد که این سیگنال قوی نیست.

چگونگی حذف لینک های اسپم

برای حذف لینک های اسپم بعد از اینکه یک لیست از لینک های اسپم تهیه کردی و با با انکر تکست و آدرس انها را وارد یک لیست در اکسل نمودید سپس یک فایل تکستی تهیه کنید و کد های زیر را با جایگزینی آدرس های مربوطه در آن قرار دهید و ذخیره کنید:

 Page Disavow#
/spamdomain.com/spamlinks
Domain Disavow#
/domain:spamdomain.com

و این فایل را با نام disallow.txt ذخیره کنید و بعد از آنکه آدرس url هایی که از انها امتیاز اسپم خورده اید را وارد کرید وارد وب مستر خود شوید (https://www.google.com/webmasters/tools/disavow-links-main)و از قسمت tools و سپس قسمت disavow links main وارد شوید و سپس دکمه قرمز رنگ disavow links را کلیک کنید و بعد از آینکه وارد پنجره جدید شدیدوقتی disavow links را کلیک کنید پنجره آپلود برایتان باز می شود تا فایلی که با نام disavow.txt ذخیره کرده ایید را آپلود کنید.
در صورت هر گونه سوال می توایند با ما تماس بگیرید و یا سوالتان ر ا از طریق دیدگاه بپرسید.

چگونه لینک های اسپم را disavow کنیم