چگونه بهینه سازی وردپرس را انجام دهیم؟

بهینه سازی وردپرس موضوعی بسیار مهم در دنیای امروز می باشد زیرا بهینه سازی وبسایت دارای اهمیت بسیاری شده است، ما در این مقاله چندین نکته برای آموزش بهینه سازی وردپرس قرار دادهاییم که امیدوارم مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد و در مطالب بعدی مقالات بعدی قرار داده خواهد شد .

و البته بحث داغ این است که  به طور مرتب پست جدید ارسال کنید و در نهایت نوشته تازه و محتوا خوب است که باعث رشد وبسایت شما خواهد شد ، گوگل اولویت خود را در SERPs به وب سایت هایی که از پست های اغلب منتشر شده است، می دهد . پس از به روز رسانی سایت ، گوگل ترجیح می دهد محتوای تازه و به روز شده، به ویژه برای جستجو های کاربران و مرتبط با آنها قرار دهید .

در صورت هر گونه ابهام در مورد این مقاله یا از طریق کامت یا از متخصص سئو و بهینه سازی و یا خدمات طراحی سایت  ،  آکادمی کوروش حیدری استفاده کنید .

بهینه سازی وردپرس و SERP

اگر شما پنج بار در هفته پست قرار دهید و در هر هفته پست نکنید، حتی از ارسال دو پست در یک هفته هم بدتر است. موتورهای جستجو محتوای مربوط به محتوا را به روزرسانی می کنند. بنابراین اگر شما در اتومبیلهای جهانی وب سایت قدم بگذارید باید بگوییم شما در مورد همه راه اندازی های جدید خودرو در سراسر جهان و رویدادهای مربوطه باید پست قرار دهید و آن را مستقیما از جایی دیگر کپی نکنید، گوگل آن را دوست ندارد و شما احتمالا در SERPs به پایین سقوط خواهید کرد. این قابل استفاده برای همه وب سایت های متعلق به هر نوع موضوعی میباشد .

“اگر برای انجام برخی تحقیقات نیاز به سه هفته طول بکشد و نتایج تحقیق در یک پست بلاگر واقعا خوب باشد، این بخش از مطالب اغلب مورد توجه بیشتری نسبت به پستهای دیگر وبلاگ قرار می گیرد.”

مت Cutts ، متخصص کیفیت جستجو و رئیس تیم وب، گوگل در مورد بهینه سازی وردپرس می گوید:

مهمترین کلیدواژه ها در منطقه 100 کلیدواژه اول قرار دهید ، گوگل اولین پاراگراف های متن را که اهمیت بیشتری دارد را مورد توجه قرار می دهد، و نشان می دهد که این صفحه دارای اهیمت است و ان را نشان می دهد، با توجه به همان مقاله از Backlinko. شما می توانید از این روش استفاده کنید:

توصیف آنچه که پست در مورد در چند پاراگراف اول قرار دارد، آنها را به عنوان مقدمه ای برای پست ارسال کنید. که شامل کلمات کلیدی که تصمیم گرفته اید به آن اضافه کنید و  پیوستن به پست های داخلی مهم دیگر در چند پاراگراف اول.

تاثیر خطاها در بهینه سازی وردپرس

لینک های خراب در وبلاگ خود را ثابت کنید و پیشرفت پیدا نکنند
تاثیر خطا در بهینه سازی وردپرس
از جمله:

خطای 404 در وردپرس
خطای 200 در وردپرس
خطای 300 در وردپرس

اگر بیش از حد بسیاری از لینک های خراب در سایت شما یافت می شود، موتورهای جستجو فکر می کنند که سایت به درستی نگهداری نمی شود. ممکن است توسط موتورهای جستجو مجازات شوِید که ممکن است فکر کند که این یک سایت رها شده است. شما می توانید پلاگین وردپرس شکست لینک Checker برای مدیریت لینک های داخلی و خارجی شکسته در وبلاگ خود استفاده کنید و آنرا درست کنید. این پلاگین (به صورت اختیاری) پیوندهایی را که به صورت “nofollow” هستند به صورت خودکار نشان می دهد، به طوری که موتورهای جستجو در مورد سایت شما تاثیر منفی نداشته باشند. همین طور می توانید  هر زمان که لینک های شکسته جدید در سایت شما شناسایی شوند یک اعلان ایمیل دریافت کنید و آنها را درست کنید، لینک های شکسته را لینک کرده یا به سادگی آنها را از داخل رابط پلاگین نادیده بگیرید.

کوروش حیدری طراح سایت

چگونه بهینه سازی وردپرس را انجام دهیم؟

استاندارد کردن url در بهینه سازی وردپرس

از عناوین پست های طولانی باید اجتناب شود،  برای پست های شما نباید آدرس های طولانی باشد. شما می توانید یک نسخه کوتاه از عنوان پست خود (اگر آن عنوان بیش از حد طولانی است) برای permalink پست استفاده کنید.

چرا عنوان طولانی برای سئو وردپرس بد است؟

من فکر نمی کنم 10 تا 15 کلمه را در پست به طور منظم مشکلی وجود داشته باشد، اما اگر شما کلمات بیشتری را اضافه کنید، به چند دلیل بد است. اول از همه، URL های بسیار طولانی برای حفظ کردن برای افراد سخت تر هستند، بنابراین می تواند سئو سایت و بهینه سازی وردپرس شما را تحت تأثیر قرار دهند.

از نظر بازدید کنندگان مستقیم URL های طولانی بد به نظر می رسد  و ایجاد یک احساس ضعف در بین خوانندگان بالقوه شما می کند. در مورد این موضوع مذاکراتی وجود دارد که گوگل و دیگر موتورهای جستجو نشانی URL های طولانی  را دوست ندارند. آنها به جای آن URL های توصیفی کوتاه و متوسط را ترجیح می دهند. به علاوه، URL های بسیار طولانی به طور کامل در SERPs ظاهر نمی شود. در نهایت، همانطور که موتورهای جستجو در بیشتر وب سایت ها بیش از هر چیز در روزهای آینده تمرکز خود را بر روی وب سایت ها قرار می دهند و از زمان استفاده بیشتر از صفحات وب استفاده می کنند، احتمالا بهتر است URL های طول وب سایت خود را محدود کنید.

مقالات بیشتر >>> آموزش بک لینک گرفتن  پیشنهاد آکادمی کوروش حیدری به شما

تاثیر خطا در بهینه سازی وردپرس

تاثیر محتوا در بهینه سازی وردپرس

مطالب خود را برای بهبود تجربه کاربر بهبود دهید ،content-is-king-bill-gat است ،گوگل عمیقا بر کیفیت محتوای سایت ها در چند سال اخیر تمرکز کرده است. به روز رسانی های الگوریتمی مانند Google Panda و Google Penguin سختگیرانه شده است و  با مؤسسات محتوا با کیفیت پایین برخورد می شود. مردم نمی توانند از استراتژی “post crap، build links” استفاده کنند که در سال 2004 با موفقیت آن را استفاده میکردند. بهترین روش برای تحت تاثیر قرار دادن گوگل این است که محتوای منحصر به فرد و محتاطانه ای را که خوانندگان شما دوست دارند، ایجاد کنند.

نقش موتور های جستجو در تشخیص وردپرس بهینه سازی شده

در مورد موتورهای جستجوگر تنها زمانی به سئو و بهینه سازی وردپرس فکر کنید که محتوای شما که در سایت شما وجود دارد واقعا مربوط به خودتان باشد.گوگل اکنون با استفاده از تکنیک های مختلف برای تعیین اینکه آیا کاربران محتوای سایت شما را دوست دارند یا نه استفاده می کنند. اینها عبارتند از سیگنال های اجتماعی، فعالیت کاربر در سایت، میزان جستن یک صفحه و غیره . بنابراین حتی اگر شما موفق به رتبه بندی یک صفحه مفید از سایت خود را برای مجموعه ای از کلمات کلیدی نشدید، مطمئن باشید که یا موتورهای جستجو آن را نمی بینند  و یا  مردم محتوای سایت شما را دوست ندارند که محتوای سایت شما و رتبه بندی شما در نتیجه معیارهای کاربر منفیمی شود و سقوط می کنید.
نقش ایجاد محتوا در بهینه سازی وردپرس

 >> سئو آف پیج چیست <<

منبع مقاله بهینه سازی وردپرس
moz