زمان در نظر گرفته شده برای مطالعه این مقاله 7 دقیقه میباشد

چگونگی انتخاب موضوع ایمیل مارکتینگ

انتخاب موضوع ایمیل مارکتینگ یکی از موضوعات مهم در ایمیل مارکتینگ به حساب می آید همان طور که در مقالات قبلی از جمله : آموزش ایمیل مارکتینگ و معرفی تکنیک های ایمیل مارکتینگ گفتیم انتخاب موضوع ایمیل و یا هر پیامی که در بازاریابی دیجیتال ارسال می کنید بسیار مهم می باشد.

در صورت هر گونه ابهام در مورد این مقاله یا از طریق کامت یا از مشاوره تخصصی با گوگل پارتنر و یا خدمات سئو و بهینه سازی  ،  آکادمی کوروش حیدری استفاده کنید .

چگونه وارد صندوق خوانده شده ها در ایمیل مارکتینگ شویم؟

مانند بسیاری از شما، ما هم ایمیل زیادی دریافت می کنم. در اینجا نگاهی به کلیه ایمیل های بازاریابی که در ایمیل شخصی یکنفر دریافت کرده است و در یک دوره 24 ساعته بوده است می اندازیم:
بیشتر این ایمیل ها را کسی باز نمی کند اما دریافت ایمیل های بسیار عالی فرصتی عالی برای فکر کردن در مورد آنچه که برای باز کردن ایمیل انگیزه می دهد ، اما چه چیزی انگیزه می دهد ، و ازآنچه که واقعا آزار دهنده است باید دوری کرد. این نیز فرصتی برای فکر کردن در مورد انواع مختلف خطوط موضوع ایمیل و اینکه چگونه همه ما می توانیم از آنها بهتر استفاده کنیم، با این ایمیل ها داده می شود .

هدف از مقاله انتخاب موضوع ایمیل مارکتینگ

پس چگونه شما، به عنوان یک بازاریاب ایمیل معتبر، در صندوق پستی مشتریان خود شگفت آور ظاهر شوید؟ ما اینجا هستم تا به شما کمک کنیم این کار را انجام دهید ابتدا ما به طور مختصرانواع مختلف ایمیل را پوشش می دهیم. سپس ما در مورد خطوط موضوع بحث خواهیم کرد و نگاهی دقیق به چگونگی دو شرکت بسیار متفاوت – Carter / OshKosh B’Gosh و Moz خواهیم داشت – و خطوط موضوعی را که می توانید از هر دو آنها یاد بگیرید و استفاده کنید.

چگونگی انتخاب موضوع ایمیل مارکتینگ

انواع ایمیل در موضوع ایمیل مارکتینگ

قبل از اینکه ما به خطوط موضوعی برسیم، مهم است که مرور کلی مختصر از انواع مختلف ایمیل ها را انجام دهیم، زیرا انواع مختلفی از ایمیل ها با خط موضوع موضوع های متفاوت وجود دارد.

ایمیل مارکتینگ با موضوع آموزشی

ایمیل های اطلاعاتی آموزشی هستند. این بدان معنا نیست که آنها یک برنامه ی درس دارند، اما این به این معنی است که آنها قصد دارند به خواننده چیزی را که قبلا نمی داند بگویند. آرم را در برنامه تلفن همراه خود تغییر دهید؟ یک ایمیل اطلاعاتی ارسال کنید پست جدید وبلاگ را منتشر کنید؟ یک ایمیل اطلاعاتی درباره به روز رسانی یک کاربر در مورد یکسری اطلاعات خاص که آنها دارند یا اینکه یک گزارش جدید آماده کنید؟ این ایده را حتما استفاده کنید و از نتاج ان شگفت زده شوید .این نوع ایمیل مارکتینگ اغلب در نزدیکی بالای قیف بازاریابی می افتند.

مقاله >>> سوشال مدیا مارکتینگ چیست را آکادمی کوروش حیدری به شما پیشنهاد میدهد .

چگونه موضوع ایمیل مارکتینگ را انتخاب کنیم؟

تاثیر موضوعات خبری در ایمیل مارکتینگ

این خبرنامه های خاص به همه چیزهایی که کاربران باید در مورد آن صحبت کنند هستند که در دنیا وجود دارد، را به شما می گویند. موضوعات خبری در ایمیل مارکتینگ خطوط موضوع نامطلوب دارند، اما محتوای آنها به اندازه کافی ارزشمند است که ایمیل را کاربران باز کنند.
اطلاع رسانی از پست های وبلاگ در موضوع ایمیل مارکتینگ
بله یک پست جدید وبلاگ! راه های زیای برای دریافت به روز رسانی در مورد پست های جدید یک وبلاگ وجود دارد، اما برخی از آنها قدیمی ها هستند و ما در مورد ایمیل ها صحبت می کنیم.

موضوع ایمیل مارکتینگ با هدف گزارش

بعضی کاربران برای گرفتن یک شغل در جاهای مختلف امضا می کنند تا زمانی که آنها از کالج فارغ التحصیل نشده باشند. در سال های مختلف و زمان های مختلف برای انها گزارش فرستاده میشود ، با موضوع کاربر عزیز، این گزارش ها را ارسال می کنند. هر روز ایمیل های اینگونه زیادی ارسال می شود. این ایمیل ها زیاد هستند، اما کار انها بسیار هوشمندانه و خوب است .
ایمیل های اطلاعاتی به شدت به نفع خواننده است و به این ترتیب شما اغلب می توانید از خطوط موضوعی که کمتر جذاب هستند و ازاد و راحت هستند استفاده کنید. اگرچه ممکن است وسوسه انگیز باشد که اخبار مربوط به آخرین فروش یا ارتقاء خود را در بخش “اطلاعات” قرار دهید، این ایمیل ها واقعا از خواننده خواسته اند کاری انجام دهند، بنابراین آنها در رده بعدی قرار می گیرند .

مقالات بیشتر >> آموزش بهینه سازی وردپرس

انواع ایمیل در موضوع ایمیل مارکتینگ
پیشنهاد برای فروش

این موضوعی است که بازاریابان در ان بسیار خوب هستند و از ان استفاده می کنند و در آن پیشنهادی برای ارائه چیزی می باشد اما در این بخش باید موضوعی بسیار هیجان انگیز استفاده کنید مثل جمله ایی که آمازون استفاده کرده است : “ایا تا به حال شاه ماهی قرمز دیده ایید؟!!!!”
در مقالات بعدی تکنیک های دیگری را درباره چگونگی انتخاب موضوع ایمیل مارکتینگ به شما می گوییم با ما همراه باشید
منبع:
moz

موضوع ایمیل مارکتینگ با هدف گزارش