6 نکته طلایی در ایمیل مارکتینگ (E-mail marketing)

ایمیل مارکتینگ یکی از قدرتمند ترین روش ها در بازاریابی به حساب می آید، آیا شما آماده هستید برای ایجاد ایمیل هایی که جواب می دهند؟ خوب، وقت آن رسیده است که از خطوط موضوع مورد نظرتان را کلیک کنید ، علی رغم شایعاتی که علیه ایمیل مارکتینگ مطرح شده است، درخواست پاسخ یا استفاده از قالب های ایمیل یا نامه های نمونه بهترین راه برای اطمینان از اینکه ایمیل های شما بیش از یک خمیازه است، یا نیست.

در صورت هر گونه ابهام در مورد این مقاله یا از طریق کامت یا از مشاوره متخصص سئو و دیجیتال مارکتینگ و یا خدمات طراحی سایت ،  آکادمی کوروش حیدری استفاده کنید .

در ایمیل مارکتینگ باید چه چیزی را هدف قرار دهیم؟

اگر هدف ارسال ایمیل هایی است که به طور مداوم پاسخ ها را دریافت می کنند،پس ابتدا باید بر روی برند تان، صادقانه و صمیمانه متمرکز کنید و یا نیازهای کابر را در طرف دیگر صفحه مورد توجه قرار دهید قبل از آن که بر روی نام تجاری خودتان، تمرکز کنید، با انجام این کار، شما نه تنها به کسب کلیک، دیده شدن و دریافت پاسخ می رسید، همچنین می توانید تعداد تبدیل برای محصول و یا خدمات خود را نیز افزایش دهید.

اهمیت ایمیل مارکتینگ در چیست؟

با وجود تمام توجه و هزینه در رسانه های اجتماعی ، ایمیل مارکتینگ یکی از موثرترین ابزارهایی است که در دنیای امروز ما برای موفقیت در امر تبلیغ و ایجاد ارتباطات پایدار وجود دارد، نکته این است که گسترش ایمیل مارکتینگ می تواند ابزار قدرتمندی باشد که تاثیر آن را ما می توانیم مشاهده کنیم، اگر ما فقط مایل به تجدید نظر در فرایندهای خود هستیم و تمرکزمان روی انجام کارهایی است که پاسخ های معنی دار را کسب می کنند، پس باید به کلیک ها و یا باز شدن ها توجه داشته باشیم .

مقالات بیشتر >>> اصول طراحی سایت 2017

خط موضوع ایمیل مارکتینگ

یکی از مهم ترین نکاتی که در ایمیل مارکتینگ باید مورد توجه باشد خط فکری و موضوعی است که در ابتدای باز کردن ایمیل به کاربر می دهید ، اطلاعات مختصری که در ابتدا به کاربر داده می شود .

توجه خوانندگان تلفن همراه را با اولین جمله جلب کنید

باید به این موضوع اعتراف کرد که استفاده کنندگان و طرفداران گوشی همراه بسیار زیاد و حدود 70 درصد از کاربران شده است پس وقتی که از ایمیل مارکتینگ استفاده می کنید به این مووضع توجه داشته باشید که کاربران هنگام باز کردن پیام با گوشی با مشکل مواجه نشوند و تصویر خوشایندی را داشته باشند زیرا خلاف این موضوع بی احترامی به کاربر است .

6 نکته طلایی در ایمیل مارکتینگ (E-mail marketing)
اهمیت ایمیل مارکتینگ در چیست؟

اهمیت دستور زبان در ایمیل مارکتینگ

یکی از اولین کارهای مهم در سئو یک نویسنده تجاری بودن می باشد ویرایش متن و خط مشی دائمی در خصوص مکاتبات ایمیل مارکتینگ که توجه همه را به خود جلب کند:

اگر نام خود را اشتباه تلفظ کردید در نتیجه بازخوردی که از طرف کاربر خواهید داشت نیز همان نام اشتباه خواهد بود پس به تلفظ و ویرایش ایمیل مارکتینگ خیلی باید توجه داشته باشید .

مقاله >> آنلاین مارکتینگ چیست << را مطالعه کنید

ایجاد تنش و جذابیت در ایمیل مارکتینگ

اگر واقعا مایل هستید ایمیل شما را باز کنند، به آنها نشان دهید که می توانید به آنها کمک کنید تا مشکلاتی را که می دانید با آن روبرو هستند را برطرف کنید به عنوان مثال:
“من می دانم که به دنبال … هستید”
“برندهای که در حال حاضر با چالش مواجه هستید، …”
“تیم محتوا ما یک کار عالی انجام می دهد، ما با …”

مقاله >>  ویژگی محتوای سئو شده را آکادمی کوروش حیدری به شما پیشنهاد می دهد .

در ایمیل مارکتینگ باید چه چیزی را هدف قرار دهیم؟

این زمانی است که شما با یک پاسخ ارزشمند روبه رو هستید و احتمالا بیشتر از توجه برای شما کسب درآمد می کند.کلید این است که به فردی که ایمیل شما را می خواند نشان می دهید که احساس درد او را احساس می کنید، زمان برای یافتن راه حل را نشان داده اید، و مهمتر از همه شما فردی هستید که مسئولیت رسیدگی به کار را دارد.

تماس صحیح با مراحل روشن و واضح بیان شده

یکی از بزرگترین نقاط ضعف افراد وقتی اولین بار در بازاریابی محتوا شروع می کنند، خواستار اقدام میباشد، شما می توانید یک ارتباط صحیح داشته باشید و فقط همین خودخواهانه رفتار نکنید.

پایان دادن با تشکر در ایمیل مارکتینگ

بهتر است که در پایام ایمیل مارکتینگ از تشکرر با عنوان های مختلف استفاده شود به عنوان مثال تشکر از توجه شما تشکر از خواندن شما و دیگر عناوین.
منابع:
moz