چگونگی افزایش فالوور تا 1k

در این مقاله به چگونگی افزایش فالوور می پردازیم اینکه با چه روش هایی می توانید به این هدف دست پیدا کنید و کسب و کارتان را تا حد زیاد ی رونق بخشید .

در صورت هر گونه ابهام در مورد این مقاله یا از طریق کامنت یا از متخصص سئو و بهینه سازی و یا خدمات طراحی سایت  ،  آکادمی کوروش حیدری استفاده کنید .

بهینه سازی نمایه

یک تم برای نمایه خود را انتخاب کنید. تم ها دو چیز بسیار مهم را در چگونگی افزایش فالوور انجام می دهند: محتوا را سازماندهی می کنند و آنها را سازماندهی می کنند و اطمینان می دهند که مردم همیشه اطمینان داشته باشند که این تم مربوط به شما و برند شماست.تم ها همچنین می توانند فرایند ایجاد محتوا را ساده تر کنند، زیرا برخی از مرزها اغلب بهتر از داشتن هیچ یک از آنها می باشد.

تاثیر بیوگرافی در افزایش فالوور تا 1k

بیوگرافی شما باید موضوع شما، وب سایت شما (اگر شما آن را داشته باشید) و چیز جالبی در مورد شما یا فرایند شما ذکر شود که البته در چگونگی افزایش فالوور بسیار مهم می باشد.

نقش استفاده از تصاویر جذاب و مرتبط در افزایش فالوور

از یک تصویر شاخص با کیفیت استفاده کنید. اگر چیزی داشته باشید که ماهیت تم شما، محتوای شما و شخصیت شما و برند شما را به تصویر بکشد، از آن استفاده کنید. اگر نه، چیزی را پیدا کنید که نزدیک به کسب و کار شما می شود ، افراد باید بتوانند تصویر شاخص و برندینگ شما را ببینند و تقریبا آنچه انتظار می رود را بدانند و تشخیص بدهند و باعث افزایش فالوور تا 1k شود.

نقش پیوند دادن اینستاگرام به سوشال های دیگر در افزایش فالوور تا 1k

Instagram خود را به رسانه های اجتماعی پیوند دهید. شما می توانید اینستاگرام را به فیس بوک ، توییتر، وبلاگ Tumblr و دیگر سوشال های اجتماعیتان پیوند دهید، اینستاگرام به شما این امکان را می دهد که اطلاعات خود را در هر جا که می خواهید به طور متوالی ارسال کنید. به این ترتیب، شما قادر به کشف بیشتر از افرادی هستید که قبلا شما را در سوشال ها و یا صفحات اجتماعی دیگر دنبال می کنند ، و به این ترتیب افزایش فالوور تا 1k را خواهید داشت .

مقالات بیشتر >>> نکات مهم ایمیل مارکتینگ که حتما باید بدانید

نحوه افزایش فالوور تا 1k

پست عمومی باعث افزایش فالوور

هرگز پست Instagram خود را خصوصی نکنید، زیرا باعث یک ناکامی در تلاش برای به دست آوردن رشد در فالوور Instagram می شود به این ترتیب که پست های شما برای افرادی که نمی شناسید نمایش داده نمی شود و محافظت می شود در صورتی که آنها برای مشاهده و انتخاب آمده اند و این باعث میشود تا کاربران و یا به بیانی مشتریانتان را از دست بدهید و شاید تعدادی از کاربران شما صبر کمی داشته باشند و شما آنها را هم از دست خواهید داد. حساب کاربری خود را به صورت عمومی و به راحتی قابل پیگیری نگه دارید و یک جریان از کاربران داشته باشید که به مشاهده پست های شما می آیند .

پیشنهاد اکادمی کوروش حیدری به شما مقالات >>> اصول موفقیت در ایمیل مارکتینگ  >>> چگونه لینک بیلدینگ موفق کنیم؟

Z

از درخواست مستقیم فالو کردن دوری کنید

از اینکه به طور مستقیم از کاربران بخواهید تا فالور جمع اوری کنند و یا فالو کنند دوری کنید زیرا در در افزایش فالوور تا 1k تاثیر منفی دارد ، همچنین از اینکه بر روی عکس ها برچسب هایی با عنوان های این چنینی بزنید دوری کنید .

Z

با افراد دیگر تبادل فالو کنید

افراد یکه به دنبال فالو شدن هستند را فالو کنید تا آنها هم شما را فالو کنند این افراد باید افراد یباشند که با آنها منافع مشترک دارید و پست های آنها به شما الهام می بخشند ، همچنین پست های مشترک و الهام بخش دیگر را لایک کنید تا پست های شما هم لایک بیشتری بگیرد .

استفاده از پیام های محرمانه برای در افزایش فالوور تا 1k

استفاده از پیام های محرمانه برای در افزایش فالوور تا 1k

به صورت غیر مستقیم از کاربران بخواهید تا شما را فالو کنند و از بیان مستقیم به کاربران برای فالو بپرهیزید ، گاهی اوقات بهتر است یک پیام محرمانه برای کاربران ارسال کنید و از آنها به طور غیر مستقیم درخواست فالو شدن کنید و به این ترتیب افزایش فالوور تا 1k را تجربه کنید ،این کار کاربران را تشویق می کند که از شما پیروی کنند و فالورتان شوند، مخصوصا اگر قبلا آنها را دنبال کرده باشید.
به یاد داشته باشید که پیام رسانی به کاربران به عنوانی نفوذ در حریم خصوصی آنها می باشد و یا اینکه آنها اینگونه فکر می کنند در هنگام ارسال پیام هایی به کاربران، مودبانه و محترمانه باشید.

ارسال در زمان مناسب

در روز. صبح جمعه (ساعت 7 صبح تا 9 بعد از ظهر)، اوایل بعد از ظهر (ساعت 11 صبح تا 2 بعد از ظهر) و اواسط شب (ساعت 5 صبح تا 7 بعد از ظهر) همه میدان های پیک فعالیت اینستاگرام هستند، بنابراین در طول این مدت تلاش کنید.
این زمانها براساس (ET (Eastern Time است، بنابراین ممکن است لازم باشد تنظیمات خود را مطابق با منطقه زمانی خود تنظیم کنید.اگر این زمانها را نداشته باشید، نیز نگران نباشید – مطالعات متعدد نشان داده اند که ارسال در این زمانها، در حالی که مفید است، اما معجزه نمی کند.

عکس های خود را برچسب گذاری کنید

از تگ ها در تمام عکس های خود استفاده کنید. یک روش معمول برای برچسب زدن شامل نوشتن یک توصیف است.
هشتگ خودتان را ایجاد کنید. اگر دوست دارید، می توانید هشتگ خودتان را ایجاد کنید.
اجتناب از استفاده از برچسب های غیر مرتبط تگ هایی را که در توضیحات مربوط به عکس های شما نیست، قرار ندهید، زیرا این کار اغلب به عنوان هرزنامه ها در نظر گرفته می شود.

منابع:

wikihow