راه های بازاریابی محتوا موفق

تا به حال نکته های زیادی در مورد موفقیت در محتوا و سئو به شما گفته شده است و اینکه کمپین بازاریابی موفق محتوا داشته باشید اما ما در این مقاله چند نکته خوب دیگر به شما خواهیم گفت و البته مروری بر نکته های قبلی خواهیم داشت.
بسیاری از افراد زیادی در دنیای سئو و بازاریابی ، به طور طبیعی، در بازاریابی محتوا سرمایه گذاری می کنند، زیرا محتوا و تولید محتوای درست و صحیح مسیر ارتباطی و تقویت ترافیک و تعداد کاربران و افزایش ترافیک می باشد. گاهی اوقات این کمپین های محتوا می توانند کمی کمیاب یا تکراری احساس شوند. بنابراین ما تعدادی ایده به شما می دهیم، چیزهایی که بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند.

>> آموزش رفتار موتور های جستجو <<

دستورالعمل های وب سایت گوگل برای کمپین بازاریابی محتوا موفق:

-صفحات را عمدتا برای کاربران، نه موتورهای جستجو ایجاد کنید.
-کاربران خود را فریب ندهید
-از ترفندهای سیاه و غیر قانونی برای موفقیت کمپین جلوگیری کنید. یک قاعده خوب این است که از خودتان بپرسید که آیا این محتوا و این کار برای کاربر من مفید است و یا خیر و اینکه آیا به کاربران ما کمک خواهد کرد و یا خیر، فکر کنید که چه چیزی وب سایت و محتوای شما را منحصر به فرد، ارزشمند یا جذاب می کند.

>> اصول بازاریابی موتور های جستجو <<

راه های بازاریابی محتوا موفق

اصول اساسی در کمپین بازاریابی محتوا موفق :

-ارائه مطالب روشن، عمیق، جذاب و آسان برای کاربرانتان
-عناوین صفحه را روشن و مرتبط انتخاب کنید.
-پیوندها به عنوان نشانه ای از محبوبیت محسوب می شوند و البته که این پیوند ها برای سئو هم مهم می باشد و تاثیر گذار می باشد
-تأثیرات اجتماعی و اشتراک اجتماعی نشانه های مثبت می باشد و می تواند بر روی نحوه ارزیابی شما در بلند مدت تاثیر بگذارد.
-سرعت صفحه مهم است، همراه با یک تجربه مثبت و مفید کاربر.
-از ویژگی های alt برای توصیف تصاویر استفاده کنید ، زیرا به درک بهتر کاربان از محتوای شما کمک خواهد کرد.

چیزهایی که باید در تولید محتوا از آن اجتناب کرد:
-محتوای ضعیف، صفحاتی که عمدتا تبلیغاتی هستند یا پیوندهای پیوندی را نمایش می دهند، یا اینکه در غیر اینصورت بازدیدکنندگان به سایت های دیگر هدایت می شوند، طرفداران زیادی نخواهد داشت.
-تاکتیک های سوء استفاده کننده که هدف افزایش تعداد و ماهیت لینک های ورودی و هدایت کاربران میباشد ماند استفاده از عناوین غیر مرتبط
-اطمینان حاصل کنید که ساختار URL ساده و مختصر، و کلمات کلیدی مورد نظرتان را دارا باشد.
URL – های خود را به صورت توصیفی، کوتاه، شامل کلمات کلیدی انتخاب کنید و از استفاده از هرکدام از کاراکترهای غیر حرفی اجتناب کنید.
-محتوای تکراری
-اجتناب از پر کردن محتوا از کلمات کلیدی تکراری

>> اصول شبکه های اجتماعی<<

اصول اساسی در کمپین بازاریابی محتوا موفق

تاثیر پیدا کردن گروه های مناسب در کمپین بازاریابی محتوا موفق

اگر بتوانید در جامعه خود گروه های کوچک اما یونیک و خاص را پیدا کنید ایده بسیار خوبی می باشد هنگامی که جامعه خود را می گوییم، لازم نیست افرادی را که در حال حاضر به آن دسترسی دارید را حتما انتخاب کنید. این گروه می تواند افراد درون جامعه تولید محتوا و منافع موضعی در اطراف موضوع شما باشد سپس شما میتوانید به صورت شدید و رگباری برای این گروه تبلیغ و تولید محتوا و ارائه برند کنید و به این ترتیب درصد موفقیتتان بیشتر خواهد شد.

در صورت هر گونه ابهام در مورد این مقاله یا از طریق کامنت یا از مشاوره تخصصی با گوگل پارتنر و یا خدمات سئو و بهینه سازی  ،  آکادمی کوروش حیدری استفاده کنید .

معرفی محصول و خدمات در بازاریابی موفق

معرفی محصول و خدماتتان بدین ترتیب باشد که به افرادی باشد که مستقیما با کسب و کار شما درگیر نیستند به عنوان مثال اگر یک آکادمی هستید حتما نباید محصول و خدماتتان را به آنها معرف یکنید می توانید به پدر و مادر ها معرفی کنید یعنی با فرادی که مستقیما با موضوع شما درگیر نیستند.

>> ساخت شبکه های اجتماعی بر اساس سئو <<

تاثیر سازندگان محتوا در موفقیت محتوا

سعی در  به کار گیری تعداد ی از افراد داشته باشید تا در این راه برای شما محتواهایی با ویژگی هایی که گفته شد تولید کنند و در این راه با شما همکاری کنند زیرا تولید محتوای خوب و سئو شده در این راه بسیار مهم می باشد که تکراری هم نباشد و جذابیت لازم را هم داشته باشد و مخاطبان شما را جذب کنند، در کلیه قدم ها یک متخصص سئو می تواند بهتر شما را یاری کنید تا راه را سریعتر و بهتر طی کنید.

>> آموزش سئو وردپرس <<

اصول سئو آف پیج  <<

منبع:

moz