چرا تاثیر سئو عکس  در رتبه بندی گوگل مهم است؟

ما در این مقاله درباره تاثیر سئو عکس صحبت خوایم کرد ،خدمات سئو و بهینه سازی شامل یکسری از استراتزی ها و تکنیک هایی می شود که با توجه به وب سایت و نوع کسب و کار شما توسط متخصص سئو به کار گرفته می شود، تا وب سایت شما با توجه به نوع فعالیت و کلمات کلیدی که دارد دارای رتبه های بهتری در موتور جستجوی گوگل شود ، به بیانی با تاثیر سئو عکس  در خدمات سئو و بهینه سازی بر اساس استاندارد ها و اصول SERP شما با تکنیک های سئو جایگاه های بالاتری را کسب خواهید کرد .

>> چرا سئو وب سایت اهیمت دارد ؟ <<

چگونه تاثیر سئو عکس بر بازاریابی تاثیر گذار است؟

تاثیر سئو عکس بر بازاریابی و سئو بسیار زیاد است ، در درون هر عکس قدیمی ممکن است هزاران کلمه ارزشمند نهفته باشد. اما فقط قرار دادن یک عکس بسیار جالب کافی نیست و باید همراه آن کلماتی را هم قرار دهید. مخاطب ایده آل شما نیاز به کلمات مناسب ، همراه با تصاویر مناسب دارد.

>> آموزش ایجاد کمپین بازاریابی محتوا  <<

در صورت هر گونه ابهام در مورد این مقاله یا از طریق کامنت یا از متخصص دیجیتال مارکتینگ  و یا  طراحی سایت آژانس خلاقیت کوروش ،  آکادمی کوروش حیدری استفاده کنید .

چرا سئو عکس مهم است؟

اهمیت سئو عکس چیست؟

در واقع کاربران احتیاج دارند تا شما با یک عکس به آنها یک داستان را باز گو کنید تا از دیدن آن عکس حس عمیقی پیدا کنند و احساس خوبی داشته باشند از اینکه متوجه منظور شما از عکس و یا تصویر شده اند .

>> تاثیر طول محتوا در سئو <<

مطالعات درباره سئو عکس و تاثیر ان بر مغز  چه می گوید؟

مطالعات نشان می دهد که مردم تصاویر را سریعتر از کلمات می فهمند، و مدت بسیار بیشتری به یاد انها می ماند ، و اگر بخواهیم مقایسه کنیم و اختلاف بین آنچه که می بینیم و آنچه که می شنویم را با مغز بررسی کنیم ، مغز ما تصمیم می گیرد که آنچه را که می می بیند را باور داشته باشد. مغز ما اطلاعاتی بیش از هر نوع دیگری را اولویت بندی می کند، که باعث می شود تصاویر به سرعت برای اتصال همه چیز بازیابی کند و این عمل را هم انجام می دهد بنابراین فقط یک متن را روی یک عکس نگذارید و روی آن اطلاعات مناسب بنویسید. نوشتن یکسری اطلاعات بر روی عکس فقط برای سئو و یا به صورت شخصی نیست بلکه نوعی بازاریابی دیجیتال هم می باشد .

>> اشتباهات تولید محتوا در سئو که باید بدانیم <<

بسیاری از فیلسوفان، انسان شناسان، جامعه شناسان و روانشناسان اشاره کرده اند که انسان ها موجودات نمادین منحصر به فرد هستند.

سئو عکس چه تاثیری بر ذهن انسان دارد؟

یک تصویر واقعا قدرتمند با ما در یک سطح نمادین صحبت می کند، به ما اطلاعاتی همراه با شهود میدهد. انسانها موجوداتی اجتماعی هستند. ما طبیعتا معنای عمیق و چند منظوره را از نشانه های بصری می فهمیم و می خواهیم که درک کنیم، ایده ای که توسط هر دو سیگموند فروید و کارل یونگ در این بارره وجود دارد .یک جادو پشت یک تصویر عالی وجود دارد، و با توانایی در ارائه پیام به هر دو ذهن آگاه و آگاهی ناخودآگاه ظاهر می شود. هنگام انتخاب تصویر مناسب برای بازاریابی آنلاین و یا غیر آنلاین چه آگهی باشد و یا بخش سوشال مدیا و یا وب سایت شما باشد ، فقط به آنچه که میخواهید به مردم بگوئید فکر نکنید ، بلکه به این موضوع فکر کنید که شما می خواهید آنها شما را احساس کنند و شما با احساسات آنها ارتباط بگیرید .

چگونه تاثیر سئو عکس بر بازاریابی تاثیر گذار است

تمامی عکس ها و یا به بیانی نماد ها دارا ی دو وجه هستند به این شکل که دارای یک ارزش “پیدا” و دیگری “پنهان” هستند و یکی از دستاوردهای بزرگ روانشناسی است تا نشان دهد که چگونه ارزش “پنهان” به طور کلی، از نقطه نظر عملکرد، مهم تر است.همان طور که به نوع تصاویر و نماد آن فکر می کنید این نکته را هم در نظر داشته باشید که :

چه نوع تصاویر و تجربیات متناسب با خواسته های مخاطب شما است و مخاطبان شما با کدام دسته از عکس و یا تصویر واکنش نشان می دهند؟
و البته که این موضوع مستلزم این است که شما شخصیت شناسی مشتریان را خوب بدانید و متناسب با انها رفتار کنید همان طور که متوجه شدید سئو عکس موضوعی بسیار گسترده و مهم می باشد و توجه به آن و فهمیدن تمام جوانب آن شاید نیاز به یک ترم تحصیلی داشته باشد که البته که در بازاریابی و سئو بسیار هم مهم هستند و از پزداختن به ان نباید غافل شد.

>> طراحی سایت شرکتی<<

منبع:

moz
در مقالات بعدی بیشتر مورد سئو عکس صحبت خواهیم کرد با ما همراه باشید.