چگونه درصد نرخ کلیک ایمیل مارکتینگ

از هیچکس افزایش نرخ کلیک ایمیل مارکتینگ در کمپین های ایمیل مخفی نیست.
دلیل روشن است. در مقایسه با نرخ بازکردن و کلیک، نرخ پاسخ آهنگ تعداد زیادی از گیرندگان مورد علاقه (یا مزاحم) را به اندازه کافی بهبود داده است. برای و ارسال ایمیل، میزان پاسخ شما موفقیت شما را در افزایش نرخ کلیک ایمیل مارکتینگ تعیین می کند.

در صورت هر گونه ابهام در مورد این مقاله یا از طریق کامت یا از مشاوره تخصصی با گوگل پارتنر و یا خدمات سئو و بهینه سازی  ،  آکادمی کوروش حیدری استفاده کنید .

چرا افزایش نرخ کلیک ایمیل مارکتینگ

ما هنوز معتقدیم که افزایش نرخ کلیک ایمیل مارکتینگ فرصتی عالی برای بهبود مشخصات پیوند سایت شما و قرار گرفتن در معرض کاربران بیشتر برای نام تجاری است. با این حال، زمان سرمایه گذاری مورد نیاز برای جستجوی اطلاعات افزایش نرخ کلیک ایمیل مارکتینگ می تواند شما را در بهبود ROI کمک کند.

هدف از افزایش نرخ کلیک ایمیل مارکتینگ در یک جمله

اغلب به معنای صرف 3 ساعت جستجو و ارسال فرصت های مختلف برای دریافت تنها 3 پاسخ.

پس چگونه نتیجه را با ایمیل مارکتینگ بگیریم؟

ساده است نرخ پاسخ خود را افزایش دهید تا فرصت بیشتری را در همان زمان به دست بیاورید.

مقالات بیشتر >> آموزش رفتار موتور های جستجو

افزایش نرخ کلیک ایمیل مارکتینگ

چگونه نرخ کلیک ایمیل مارکتینگ را افزایش دهیم؟

برای افزایش نرخ کلیک ایمیل مارکتینگ ، از خودمان بپرسیم: چه چیزی بهترین محتوای آنلاین است و همه کاربران را جذب می کند؟
پس بهترین محتوای آنلاین به نظر کاربر به لحاظ ارزش است. به طور خاص، ارزش های شخصی کاربر و نیاز های کاربر می باشد ، بنابراین، این ارزشهای کاربر چه چیزی است که ما باید هدف قرار دهیم؟ خب، پس باید به دنبال نیاز کاربر باشیم و این هدف ماست یعنی ما به دنبال این هستیم که ما باید به طور متوسط کاربران امروز را درک کنیم.

اهمیت نرخ کلیک ایمیل مارکتینگ

افزایش نرخ کلیک ایمیل مارکتینگ دارای اهمیت بسیاری در رونق کسب و کار شما و شناخته شدن برند شما دارد و شاید بتوان گفت که یکی از مراحل برندینگ هم به ایمیل مارکتینگ هم مربوط می شود و باید به ان توجه داشته باشید ، که البته نوع محتوای ایمیل مارکتینگ و اینکه چگونه ایمیل بدهید از جمله سرفصل های اموزشی در این مقاله و مقالات قبل ماست پس عجله نکنید صبر کنید یاد بگیرید و سپس اجرا کنید .

نکات مهم در افزایش نرخ کلیک ایمیل مارکتینگ

سه نکته امروز ارزش شخصی سازی ، سفارشی سازی و مشارکت را در ایمیل مارکتینگ هرگز فراموش نکنید .ما باید بتوانیم یک تجربه کاربر از ایمیل مارکتینگ ایجاد کنیم که این سه ارزش را بهبود می بخشد، که در نتیجه نرخ پاسخ ما هم افزایش خواهد یافت.
از تجربه ها در ایمیل مارکتینگ استفاده کنید
همه ما می دانیم که دریافت ایمیل های تصادفی از غریبه ها می تواند آزار دهنده باشد پس در محتوا ئ موضوع و نوع ارسال ان دقت داشته باشید و هوشمندانه رفتار کنید .

چگونه درصد نرخ کلیک ایمیل مارکتینگ
چرا افزایش نرخ کلیک ایمیل مارکتینگ

چگونه از کاهش نرخ کلیک ایمیل مارکتینگ جلوگیری کنیم؟

1- معرفی شخصی خود و یا شرکت
اولین ویژگی ایمیل ما که با آن روبرو شدیم مقدمه بود. این شامل موضوع خط ایمیل و همچنین نحوه معرفی خود و شرکت می باشد که بسیار مهم میباشد و اولین تصویر و قدم برای شماست تا کاربر به شما نگاه کند ، باید مووضعی را انتخاب کنید تا با توجه به شخصیت و نیاز کاربرانتان باشد همان طور که در مقالات قبلی گفته شد توجه به نیاز کاربران بسیار مهم میباشد و کاربر زودتر و بیشتر به پیام شما توجه خواهد کرد .
متن دقیق ایمیل خود را در یک جمله ارائه دهید و از کش دادن و طولانی کردن پرهیز کنید، از جمله و عبارت “من به شما ایمیل به این دلیل …” در آن استفاده کنید.
نکته ی بعدی که باید به ان توجه کنید سقارشی سازی برای افزایش نرخ کلیک ایمیل مارکتینگ میباشد برای هر فرد نوعی از سفارشی سازی را انجام دهید و اینکه کاربر احساس کند که این ایمیل به طور اختصاصی برای این کاربر مختص شده است تا احاسا بهتری نسبت به پیام شما به او دست دهد همچنین این نکته را فراموش نکنید که سفارشی سازی یک کلمه فانتزی برای تقسیم بندی است که کلمه فانتزی صنعت ما برای شکستن لیست ها به لیست های کوچکتر است.
پس چرا بخشهایی را که برای ویرایشگران ارسال می کنیم، جدا نمی کنیم؟ ما می توانیم پیشنهاد ایمیل ما را با توجه به گیرنده خاص مرتبط کنیم، که باید شانس خود را برای افزایش نرخ کلیک ایمیل مارکتینگ افزایش دهد.