سئو تصاویر و تاثیر آن بر بهینه سازی سایت

 سئو تصاویر ،  یک هنر ظریف است. برخی از ملاحظات متمایز از سئو تصاویر سنتی وجود دارد و انجام موفقیت آمیز این کار نیاز به تعادل خلاقیت، کنجکاوی و داشتن ابزار مناسب و در دسترس می باشد. مقاله امروز، در مورد یک لینک بیلدینگ تخصصی و درست صحبت خواهیم کرد. طرفداران آکادمی کوروش حیدری ، به یک نسخه دیگر از تخته سفید روز جمعه خوش آمدید. امروز ما قصد داریم همه چیز را بر روی مبانی لینک بیلدینگ و سئو تصاویر بگوییم که البته نوعی هنر است. ماخیلی هیجان زده یام که در این مورد با شما اطلاعات بدهیم.

در صورت هر گونه ابهام در مورد این مقاله یا از طریق کامت یا از متخصص سئو و بهینه سازی و یا خدمات طراحی سایت  ،  آکادمی کوروش حیدری استفاده کنید .

اهداف سئو تصاویر را بشناسید

بنابراین اول و مهمتر از همه شما باید اهداف سئو تصاویر خود را بدانید:

سایت های محبوب و صفحات بالا را شناسایی کنید

اول از همه انتخاب کنید که چه کسی مطالب را بنویسد و یک سیستم عامل انتخاب کنید تا از ان عکس و مطالب مورد نیازتان را انتخاب کنید ، چه کسی ممکن است با شما تماس بگیرد، و همچنین صفحات بالا در حال حاضر برای این سایت ها چه هستند. تعداد زیادی ابزار وجود دارد که به آن به عنوان منبع اطلاعات نگاه می کنند.  Moz ، Open Site Explorer ، که صفحات بالا با رتبه های بالا را به شما نشان می دهد. SEMrush هم دارای گزارش صفحه بالا است. SimilarWeb یک گزارش صفحه محبوب دارد . شما می توانید به تمام اطلاعات موجود در آن دست پیدا کنید ، و به چیزهای واقعا جالب دست پیدا کنید.

به روز رسانی در سئو تصاویر !

شما همچنین می توانید شروع به حفاری به تصاویر قدیمی، محبوب و سپس به روز رسانی آنها کنید . پس چه تصاویر قدیمی در فضای خود دارید که می توانید فرصتی برای تجدید و به روزرسانی داشته باشید، چه تصاویری محبوب است؟ یک روش واقعا شسته و رفته به نوعی حفاری داشته باشید تا عکس های قدیمی را به روز ر سانی کنید ، برخی از آن فیلتر هایی که میتوانید از آن استفاده کنید Infographics BuzzSumo است ، و سپس شما می توانید موضوع را وارد کنید. شما وارد صنعت یا موضوعی می شوید که در حال تلاش برای ارسال آن هستید و سپس توسط infographics جستجو کنید تا ببینید آیا می توانید آن چیزی را که نیاز دارید پیدا کنید.

مقاله اصول طراحی محتوا را آکادمی کوروش حیدری به شما پیشنهاد می دهد.

 

نقش محتوای محبوب در سئو تصاویر

شما همچنین می توانید محتوای محبوب را به تصاویر تبدیل کنید، و من فکر می کنم که برای گزارش های آمار جدید، داده های جدیدی که ارائه می شود، فرصت زیادی وجود دارد که شما از نظر سئو و بهینه سازی وبسایت خودتان را به این ترتیب پیشرفت دهید .. فرصت های زیادی برای تبدیل آنها به چندین عکس و استفاده از آن وجود دارد.

 

 سئو تصاویر و تاثیر آن بر بهینه سازی سایت

 

بهینه سازی کلمات کلیدی برای سئو تصاویر

بنابراین، از اینجا، ما قصد داریم به بخش تحقیق کلمه کلیدی در این پازل از اهداف شیرجه بزنیم، و این واقعا به درک هدف از پشت افرادی که در مورد موضوع یا محصول و یا هر چیزی که ممکن است جستجو کنند نیاز دارد. چیزی که می توانید انجام دهید ارزیابی کلمات کلیدی با قصد پیوند به تصاویر است اساسا این ایده است که کلمات کلیدی با آمار و یا حقایق پس از کلمه کلیدی، هدف پیوند را به query پخته شده است. و این عالی است. این افراد در جستجوی چیزی برای ارجاع، و یا شاید به پیوند دادن، به یک ارائه یا یک مقاله یا هر چیز دیگری که ممکن است باشد، می باشد.و این هدف اصلی این پیوند است.

چیز دیگری که می خواهید ارزیابی کنید فقط چیزی است که در اطراف تصاویر قرار دارد . آیا هر یک از کلمات کلیدی و عکس ها یا عکس های شما، و غیره دارای حجم جستجو خوب با برخی از فرصت ها می باشد؟ نتیجه جستجو در حال حاضر چیست؟ شما باید آنچه را که در حال حاضر در رتبه بندی قرار دارد را ارزیابی کنید تا بدانید چه کار می کنید و چه چیزی کم است. ما می گوییم نمی خواهیم هر کسی یک مطلب را بخواند همه 10 نتایج جستجو را برای آن کلمه کلیدی یا آن عبارت که بر اساس هدف ما را خوانده بود ، بخوانند و یا پیدا کنند. چرا این کار را می کنید تا زمانی که درک کامل از این که چطور در حال حاضر به نظر می رسد و چگونه می توانیم چیزی بهتر از آنچه انجام می دهیم را انجام دهیم.

اگر شما برخی از کلمات کلیدی را پیدا کرده اید، برای ارزیابی اینکه آیا موتور جستجو این تصویر را برای این جستجوگرها نشان می دهد یا خیر، خوب است، زیرا اگر این کار را انجام دهید، این نگاه کمی به هدف جستجوگرها نزدیک تر است که منجر به نشان دادن تصاویر می شود. این یک نشانه خوب است که شما در مسیر درست هستید تا برای یک تصویر خاص بهینه سازی کنید. این چیزی است که باید در ذهن داشته باشید.

مقالات بیشتر:

آموزش سئو موبایل

تاثیر خطای 404 بر روی بهینه سازی و سئو سایت

ارائه ارزش در سئو تصاویر

ارائه ارزش در سئو تصاویر

بنابراین، از اینجا، ما قصد داریم تا به سمت ارزش گذاری در سئو تصاویر حرکت کنیم. در حال حاضر ما در مرحله ی طوفان مغزی هستیم. امیدوارم، شما با این روش برخی از ایده ها را بدست بیاورید، و بدانید از کجا می خواهید از آن پیوند بگیرید، و شما باید به نوعی ارزش گذاری کنید. این می تواند یک ایده درست برای بهینه سازی تصاویر باشد شما طوفانی از کلمات کلیدی داشته باشید و بر اساس آن سئو تصاویر را انجام دهید.

دلیل استفاده از تصاویر سئو شده

دوم چشم انداز واقعا جالب است. بنابراین برخی از زیباترین تجسم داده ها این را بسیار خوب انجام می دهند، جایی که آنها می توانند یک مفهوم گیج کننده یا مقدار زیادی داده را ساده کنند. این یک راه عالی برای استفاده از تصاویر و گرافیک است. عکس ها ما این را با مقالات مختلفی آشنا می کنیم. شاید 25 تا 50 عکس از یک رویداد یا هر چیز دیگری ممکن است، یک راه عالی برای استفاده از لینک بیلدینگ و اطلاع گرفتن مردم در مورد یک قطعه محرمانه است.

بهینه سازی تصاویر

بنابراین، از اینجا، ما قصد داریم به سمت بهینه سازی حرکت کنیم. اگر هر یک از شما برای بهینه سازی تصویر نیاز به یک براش داشته باشید، من به شدت توصیه می کنم مقاله رابرت رند را که بر روی تصویر SEO می باشد را جستجو کنید و بخوانید . این همه چیز را پوشش می دهد.

نکات مهم در سئو تصاویر

عنوان درتصاویر بهینه سازی شده

شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که عنوان تصویر دارای کلیدواژه شماست و توضیح می دهد که این چه چیزی است که شما در حال تلاش برای انتقال آن هستید.

متن جایگزین در سئو تصاویر

این برای اولین بار در بین افراد مبتلا به نقص بینایی در طراحی بیان شده است، بنابراین باید توجه داشته باشید که خوانندگان صفحه نمایش دارای نقص دیدنی هستند که این را برای مردم توضیح می دهند که تصویر واقعی است و درباره چه موضوعی میباشد. بنابراین اول و مهمتر از همه، شما فقط نیاز به کمک و ارائه اطلاعات به روش توصیفی برای توصیف تصویر میباشید.

سئو تصاویر و فشرده سازی

فشرده سازی مهم است سرعت صفحه در حال حاضر بسیار مهم است. امروزه تمام وقت در مورد سرعت لود می شنوید و همان طور که می دانید بسیار مهم میباشد ، اما یکی از ساده ترین راه ها برای کمک به سرعت صفحه، فشرده سازی این تصاویر بزرگ است که از اصول سئو نیز محسوب میشود. یک تن از ابزارهای رایگان عالی وجود دارد مانند Optimizilla ، جایی که شما می توانید یک دسته از تصاویر بزرگ را  بارگیری انبوه کنید و سپس کار  سئو تصاویر را کامل کنید. این باعث می شود تا حجم تصاویر پایین بیاید که البته فوق العاده آسان است. برخی از برنامه های دسک تاپ نیز وجود دارد، اگر شما این کارها را همیشه انجام می دهید، به طور خودکار تصاویری را که بارگیری یا ذخیره می کنید فشرده می کنید. اگر این کار را بکنید، ممکن است ارزش این را داشته باشید که هریک را امتحان کنید و بهترین را انتخاب کنید..
شما می خواهید تصویر را میزبانی کنید. شما می توانید آن را در دامنه خود قرار دهید یا خیر . شما می توانید جایی داشته باشیدتا عکس ها را در آن ذخیره کنید و از سیستم عامل های دیگر استفاده کنید، اما شما باید نسخه اصلی را در سایت خود داشته باشید.

 

screen size و تاثیر آن در سئو تصاویر وبسایت

 

screen size و تاثیر آن در سئو تصاویر وبسایت

screen size  کمی فنی است. این فوق العاده جالب است، و اساسا ویژگی این تصویر فوق العاده باور نکردنی است که به شما اجازه می دهد تا حداقل اندازه مرورگر و تصویری که ترجیح می دهید برای اندازه های مختلف نشان داده شود را تنظیم کنید. بنابراین شما نمی توانید تصاویر مختلفی برای دستگاه های مختلف با اندازه های مختلف نشان دهید، اما می توانید آنها را نیز اصلاح کنید. شما می توانید همان تصویر را دوباره اصلاح کنید و تصویری که برای یک کاربر تلفن همراه در مقابل تبلت بهتر است استفاده کنید.

چگونگی ترفیع در سئو عکس

بنابراین، اگر می خواهید تصاویر خود را بالا ببرید. شما قطعا می خواهید آن را در سیستم عامل های محبوب به اشتراک بگذارید. شما میخواهید به برخی از این مواردی که ممکن است پیش از آن داشته باشید، برسید. اگر بخشی از محتوا را به روز کردید، آن را در اشتراک هایتان نیز درست کنید . یا اگر یک قطعه محتوا واقعا محبوب را به برخی از تصاویر تبدیل کردید، ممکن است بخواهید آن را با شخصی که این قطعه را به اشتراک می گذارد به اشتراک بگذارید. شما می خواهید شروع به استفاده از این تحقیقات قبلی با تبلیغ خود کنید.

نقش مردم در سئو تصاویر

از مردم بخواهید آن را به اشتراک بگذارند. هیچ چیز اشتباه نیست فقط شما از مردم در به اشتراک گذاشتن چیزهایی که شما درمورد آن واقعا سخت کار کرده اید را در شبکه های خودشان به اشتراک بگذارند.

 SERP در سئو تصاویر

از اینجا، شما باید نظارت کنید. یکی از بهترین روشهای انجام این کار جستجوی تصویر در Google است. بنابراین اگر به Google بروید و روی تب تصاویر کلیک کنید، آن نماد دوربین کوچک است که میتوانید روی آن کلیک کنید و تصاویر را آپلود کنید تا ببینید که جای آنها در وب چیست و کجاست. این یک روش عالی برای کشف کردن کسی است که از تصویر شما استفاده می کند، جایی که در آن نگهداری می شود، آیا یک backlink دارید یا نه. شما می توانید تمام این موارد را در نظر بگیرید.

دو ابزار دیگر برای انجام این کار، که من درباره آن شنیده ام، Image Raider و TinEye هستند. اما من هیچ تجربه خوبی در این مورد نداشتم. اگر شما شاید بتوانید نظرات خود را در زیر برای ما بنویسید.

چگونه تبلیغات اینترنتی و کلیکی بگیریم 

منبع:
moz