نقش کلمات کلیدی در سرچ کلمات کلیدی

سرچ کلمات کلیدی و پرداختن به کلمات کلیدی از نظر بازاریابی جستجو بسیار مهم می باشد، رتبه بندی درست کلمات کلیدی می تواند باعث موفقیت و یا حتی شکست شما شود، با بررسی کلمات کلیدی که سرچ می شود، می توانید لیست کلمات کلیدی مهم را بدست بیاورید و همچنین متوجه شوید که مشتریان دنبال چه کلماتی هستند، استفاده از کلمات کلیدی درست و سرچ شده برای سایت فقط برای رتبه بندی نمی باشد بلکه برای جذب مشتریان بیشتر هم خواهد بود، و بازدید کننده ها ی سایت شما هم افزایش خواهد یافت، با توجه به تغییراتی که در بازار رخ می دهد و خدمات مورد نیاز مشتریان و محصولات مورد نیاز آنها کلمات خود را انتخاب کنید.

در صورت هر گونه ابهام در مورد این مقاله یا از طریق کامت یا از مشاوره متخصص سئو و دیجیتال مارکتینگ و یا خدمات طراحی سایت ،  آکادمی کوروش حیدری استفاده کنید .

بررسی ارزش کلمات کلیدی در سرچ کلمات کلیدی

بررسی ارزش کلمات کلیدی برای سایت شما بسیار مهم میباشد، اینکه بررسی کنید که با چه کلماتی بازدید کننده های شما افزایش پیدا کرده است و بیشتر شده است، و همچنین یکسری ابزار ها هم وجود دارد که این بررسی ها و میزان بازدید شما نسبت به هر کلمه را هم بررسی می کند ولی این ابزار ها کامل نیستند و حتما باید از یک متخصص سئو کمک بگیرید تا بررسی کامل برای بدست آوردن کلمات کلیدی با ارزش را بدست آورد.

 

 

چگونه بفهمیم از سرچ کلمات کلیدی در سایت درست استفاده کرده ایم؟

از خودتان بپرسیم!
آیا با سرچ کلمات کلیدی پر ارزش آیا سایت شما دیده می شود و یا دارای رتبه بندی می باشد؟! آیا کاربران از آن چیزی که پیدا می کنند خوشحالند؟ ایا وبسایت شما کاربران را خوشحال می کند؟!

چگونه رتبه کلمات کلیدی را بررسی کنیم

اینکه آیا سرچ کلمات پر ارزش و افزایش بازدیدکننده های شما و ترافیک سایت باعث افزایش گردش مالی شده است؟! اگر پاسخ شما بله است پس ادامه دهید؟!
جستجوی عبارات در موتور های جستجو
بررسی اینکه سایت شما در کلمات کلیدی دارای چه رتبه ایی هستند بسیار مهم میباشد زیرا رتبه های بالا تر بسیار مهم میباشد و ترافیک و بازدید بیشتری را هم به همراه خواهد داشت، اصول تبلیغات اینترنتی و تبلیغات کلیکی  هم در این میان بسیار مهم میباشد زیرا بسیاری از افراد به این دلیل که تبلیغات گوگل در لینک اول گوگل می آیند بر روی آنها کلیک می کنند، تبلیغات گوگل در ترافیک و بازدید سایت ها سبیار اهمیت دارد.
یک کمپین برای کلمات کلیدی مورد نظرتان در google Adwords و یا bing Adcenter خریداری کنید، در صورتی که سایت شما از نظر کلمات کلیدی هم رتبه نگرفته باشد با این روش میتوانید تست کنید.

کلمات کلیدی طولانی را استفاده کنید

اینکه شما از کلمات کلیدی که بسیار سرچ بالا دارند و چیزی حدود 500 تا 5000 result دارند را استفاده کنید و در سایت به کار ببرید این باعث می شود که شما با سرچ آن کلمه نشان داده شوید و با آن کلمه بازدید بگیرید ولی آگر شما در زمینه کفش فروشی فعالیت دارید به عنوان مثال خرید کفش را در نظر میگیرید و روی آن کار میکنید تا با آن کلمه بازدید بگیرید ولی این کلمه با اینکه سرچ زیادی هم دارد فقط 20 درصد از کلمات کلیدی مرتبط را تشکیل می دهد و شما در واقع 80 درصد از کار را رها کرده اید.
بازاریابان موتور های جستجو نظر بر این دارند که کلمات کلیدی طولانی را برای کلمات کلیدی در سایت استفاده کنید، و این باعث میشود تا بر روی لیست بلند تری از کلمات کلیدی سرمایه گذاری بکیند و در نتیجه سرچ بیشتری داشته باشید.در نمودار نشان داده شده است که کلمات کلیدی که شامل اکثر سرچ های کاربران بوده است و جز کلمات کلیدی پر کاربرد می باشد دارای بازدید بیشتری میباشد و ترافیک یشتری داشته است.

کلمات کلیدی طولانی را استفاده کنید

سرچ کلمات کلیدی

یکی از سوالاتی که برای اکثر کاربران به وجود می آید این است که کجا تمام اطلاعات در مورد کلمات کلیدی را پیدا کنیم که ما به شما خواهیم گفت:

Moz Keyword Explorer

Google AdWords Keyword Planner Tool

Google Trends

Microsoft Bing Ads Intelligence

Wordtracker’s Free Basic Keyword Demand

Moz Keyword Explorer چگونه کار میکند؟

ما در Moz Keyword Explorer برای شما ابزاری قرار داده ایم تا به شما در بهبود و سئو سایت شما به شما کمک کنیم، به شما کمک می کنیم تا اولویت بندی کلمات کلیدیتان را پیدا کنید و حجم ترافیک هر کدام را بررسی کنید، رتبه بندی کلمات کلیدی و اینکه چه میزان کلیک خورده اند را می توانید بررسی کنید، همچنین به شما کلید واژه هایی را هم پیشنهاد خواهیم داد.

Google’s AdWords Keyword Planner tool چگونه کار میکند؟

ابزار AdWords Planner Keyword Adwords ابزار دیگری برای شروع تحقیقات کلیدی SEO است، این نه تنها کلمات کلیدی را پیشنهاد می دهد و حجم جستجوی تخمینی را نیز فراهم می کند، بلکه هزینه هزینه های کمپین های پرداخت شده را نیز برای این شرایط پیش بینی می کند. برای تعیین حجم برای یک کلمه کلیدی خاص، مطمئن شوید که نوع Match را دقیق تنظیم کنید، ودر جستجوی ماهانه و محلی هم بررسی کنید، بسته به رتبه بندی و میزان کلیک شما، تعداد واقعی بازدید کنندگانی که برای این کلمات کلیدی به دست می آورند، معمولا بسیار پایین تر است. منابع دیگری برای اطلاعات کلمه کلیدی وجود دارد، مانند ابزارهایی با داده های پیشرفته تر بخش وبلاگ Moz در تحقیقات کلید واژه یک مکان عالی برای شروع است.

چگونه کلمات کلیدی سرچ بالا پیدا کنیم؟

چگونه کلمات کلیدی برای سئو پیدا کنیم؟

برای دانستن اینکه چه کلمات کلیدی برای هدف قرار دادن، ضروری است نه تنها تقاضا برای یک اصطلاح یا عبارت خاص را درک کنید بلکه کارهایی که برای رسیدن به رتبه بندی بالا لازم است را درک کنید.رقابت شما برای بدست آوردن رتبه های بالا ممکن است سالها طول بکشد اما با استفاده از متخخصص سئو و بهینه سازی میتوانید تا حدودی این زمان را کوتاه تر هم بکنید.

منابع:
moz