آموزش ایمیل مارکتینگ گام به گام

برای گفتن اینکهایمیل مارکتینگ و اتوماسیون بازاریابی  یک موضوع پیچیده است، باید گفت که نمی شود این را در این مقاله به شما بگوییم چرا که در مقالات آکادمی کوروش حیدری ما همه چیز را به طور مفصل شرح می دهیم پس چیزی برای سخت شدن نمی ماند. ایمیل مارکتینگ در سطح اولیه به نظر ساده می رسد ، اما هنگامی که شما فقط کمی عمیق تر به آن، نگاه کنید می فهمید که بسیار گسترده می باشد و نیاز به مطالعات و تجربیات کاملا تخصصی میباشد.

در صورت هر گونه ابهام در مورد این مقاله یا از طریق کامنت یا از مشاوره تخصصی با گوگل پارتنر و یا خدمات سئو و بهینه سازی  ،  آکادمی کوروش حیدری استفاده کنید .

جایگاه آموزش ایمیل مارکتینگ در اتوماسیون اداری

آموزش ایمیل مارکتینگ هنگامی که به درستی استفاده می شود، دراتوماسیون بازاریابی می تواند در کمک به تیم های فروش و بازاریابی کارآیی بیشتری داشته باشد تا بتوانند به اهداف خود برسند. اما همچنین بسیاری از سوء تفاهمات در مورد اینکه آیا اتوماسیون بازاریابی وجود دارد و نه وجود دارد. بیایید سعی کنیم در مورد ایمیل مارکتینگ درک بهتری از اینکه اتوماسیون بازاریابی چگونه است و چگونه می تواند به طور بالقوه به یک کسب و کار کمک کند داشته باشیم .

ایمیل مارکتینگ چیست؟

ایمیل مارکتینگ در اتوماسیون بازاریابی استفاده از نرم افزار برای ارسال پیام های شخصی به مشتریان می باشد و منجر به بازاریابی و رونق کسب و کار به اصطلاح ایرانی می شود. این نرم افزار به شما امکان می دهد یک مجموعه پویا از پیام ها برای ارسال به مخاطبین خود ایجاد کنید. پیامی که فرد دریافت می کند، و توسط عوامل تعیین شده شما تعیین می شود، مانند اینکه چه عادت های مصرفی آنها دارند ، و جایی است که آنها در فرایند خرید قرار می گیرند ، و شروع همکاری با سایت شما در این نقطه آغاز می شود .

نقش محتوا در آموزش ایمیل مارکتینگ

تحویل محتوا که به نیازها و منافع شخصی متصل است، به ایجاد روابط قوی تر کمک می کند که به نوبه خود می تواند به افزایش تبدیل و درآمد کمک کند. اتوماسیون بازاریابی ایمیل مارکتینگ می تواند به شما کمک کند تمام این کارها را همزمان انجام دهید و همزمان عملیات خود را بهینه کنید.

آموزش ایمیل مارکتینگ برای مبتدیان

انواع اتوماسیون بازاریابی

در حوزه گسترده ای از موضوعات، اتوماسیون بازاریابی شامل چندین جنبه مختلف بازاریابی و توسعه کسب و کار، از جمله ایمیل مارکتینگ ، توسعه محتوا، بهینه سازی نرخ تبدیل و تولید می باشد.

مقالات بیشتر >>> آموزش بهینه سازی وردپرس

مزایای استفاده از اتوماسیون بازاریابی و آموزش ایمیل مارکتینگ

یکی از بزرگترین مزایای اتوماسیون بازاریابی این است که به تیم های فروش و بازاریابی کمک می کند تا کارآیی بیشتری داشته باشند. مردم محتوای شخصی را دوست دارند ارسال ایمیل های شخصی باعث تولید درآمد شش برابر بیشتر از ارسال ایمیل های غیر شخصی می شود. اما به صورت دستی ارسال پیام های سفارشی به مخاطبین به سادگی عملی نیست. سیستم های اتوماسیون بازاریابی، کارهای روزمره و تکراری را انجام می دهند که به ارائه محتوای شخصی می انجامد، و به متخصصان فروش و بازاریابی فرصت بیشتری را برای تمرکز روی چیزهایی که بیشتر جالب و چالش برانگیز هستند، می دهد.

نه تنها اتوماسیون بازاریابی پیام را آسان تر می کند بلکه باعث می شود که مردم در فرآیند تبدیل روند را آسان تر طی کنند و برای بازاریابی نشان دهد . برنامه های بازاریابی خودکار به طور معمول یک ویژگی به ثمر رساندن میباشد که به کاربران امکان می دهد تا به سرعت هدفشان را شناسایی کنند و انکه کدام رهبران بیشترین تقاضا را دارند.

چرا از آموزش ایمیل مارکتینگ و اتوماسیون بازاریابی باید استفاده کرد؟

یکی از رایج ترین دلایل اینکه چرا شرکت ها از اتوماسیون بازاریابی استفاده می کنند، این است که آنها قصد بهبود نرخ تبدیل و درآمد خود را دارند. اتوماسیون بازاریابی راه را برای تشویق مشتریان به ماندن طولانی مدت در ارتباطات، بیشتر می کند احتمال بیشتری داشته باشید که مشتریانتان به اندازه کافی و بلند مدت در راه های مورد نظر شما هستند. به طور متوسط ، شرکت هایی که از اتوماسیون بازاریابی و ایمیل مارکتینگ استفاده می کنند نرخ تبدیل 53 درصد بیشتر و نرخ رشد درآمد سالیانه 3.1 درصد نسبت به شرکت هایی که از آن استفاده نمی کنند بیشتر است.

نمونه آموزش ایمیل مارکتینگ

برای محصولات و خدمات با چرخه تبدیل طولانی تر، اتوماسیون بازاریابی و ایمیل مارکتینگ نیز می تواند سرعت بخشیدن به روند را افزایش دهد. در یک مثال ذکر شده توسط VentureHarbour ، Thomson Reuters با استفاده از نرم افزار اتوماسیون بازاری توانست 72٪ زمان تبدیل خود را کاهش دهد.

مقاله >> آموزش سوشیال مدیا 2017  را آکادمی کوروش حیدری به شما پیشنهاد می دهد .

آموزش ایمیل مارکتینگ گام به گام
ایمیل مارکتینگ چیست؟

برنامه های کاربردی برای آموزش ایمیل مارکتینگ چیست؟

در حالی که اتوماسیون بازاریابی دارای چندین برنامه کاربردی مختلف است، برنامه های پیام رسان در ایمیل مارکتینگ یکی از بهترین و کار آمد ترین روش ها میباشد .
بله، ایمیل مارکتینگ همچنان یک ابزار بازاریابی است. در حالی که آسان است اما اینکه به چیزهایی مانند ” فیس بوک / توییتر / اینستاگرم” بله بگویید، این درست نیست. با این حال، بیشتر کاربران اینترنت حداقل یک آدرس ایمیل دارند. صندوق های پست الکترونیکی نیز تمایل به حرکت در سرعت های کمتر از رسانه های رسانه های اجتماعی، به شما بهترین شانس در برقراری ارتباط مستقیم با مخاطبین خود را می دهند. بسیاری از روش های اتوماسیون بازاریابی با ایمیل مارکتینگ از جمله :
پیام خوش آمد
بازاریابی محصول
یادآورهای سبد خرید رها شده
توصیه های شخصی شخصی
و این فقط نام چند است.

استقاده ایمیل مارکتینگ در مارکتینگ

بسیاری از شرکت ها از اتوماسیون بازاریابی برای گرفتن بازخورد از مخاطبین خود استفاده می کنند، صرف نظر از اینکه آنها تبدیل شده اند یا خیر. این که آیا با فرستادن نظرسنجی یا درخواست از مردم برای فرستادن نظرات به طور مستقیم به آنها، اطلاعاتی که آنها کسب می کنند برا ی خرید می تواند مفید باشد یا خیر ولی این اطلاعات، می تواند بسیار ارزشمند باشد و در هدایت تغییراتی که در بلند مدت باعث افزایش درآمد آنها خواهد شدبسیار تاثیر گذار است.
منابع:
moz