فاکتور های مهم در تولید محتوا در سئو

یکی از مهم ترین نکات در وب سایت ها که اهمیت فراوانی هم دارد تولید محتوا می باشد که در سئوو بهینه سازی هم اهمیت فراوانی دارد ، شما باید بدانید که باید چه محتوایی تولید کنید و چکونه بر سئو وب سایت خودتان تاثیر مثبت بگذارید.

استفاده نکردن از (call to action)  در اشتباهات تولید محتوا

یکی از حرکت ها و یا استراتژی هایی که در تولید محتوا استفاده می شود این است که در انتهای محتوا از دکمه ایی استفاده می شود تا کاربر و یا به بیانی خریدار در انتها با فشار دادن این کلید عملیات خرید محصول و یا خدمات را انجام دهد به این دکمه اصطلاحا call to action گفته میشود در علم تولید محتوا این عمل برا ی کاربران نا خوشایند می باشد !

در صورت هر گونه ابهام در مورد این مقاله یا از طریق کامنت یا از مشاوره تخصصی با گوگل پارتنر و یا خدمات سئو و بهینه سازی  ،  آکادمی کوروش حیدری استفاده کنید .

اما چکار کنیم تا اشتباهات تولید محتوا نکنیم؟!

شما میتوانید به راحتی دکمه فروشگاه ما را در کنار محتوا قرار دهید تا کاربران در صورت نیاز و تمایل به ان مراجعه کنند.

اشتباهات تولید محتوا و عدم انتشار محتوای غیر واقعی

یکی دیگر از نکاتی که باید مد نظر داشته باشیم ، این است که از انتشارو توضیحاتی به صورت غیر واقعی و مبالغه انگیز برای محتوای محصولات و صفحات و ب سایت جلوگیری کنید، زیرا کاربر با دیدن این توضیحات و تناقض آن با محصول شما هیچ گاه به وب سایت شما باز نخواهدگشت وشما این مشتریتان را از دست خواهید داد .
در صورتی که پروسه خرید مراحل دیگری دارد بهتر است که همه چیز کاملا واضح باشد تا کاربران بتوانند با توجه با ارزش و قیمت محصول و خدمات شما شما را انتخاب کنند .

مقالات >> اصول موفقیت سوشال مدیا  >> نکات مهم ایمیل مارکتینگ که حتما باید بدانید  را اکادمی کوروش حیدری به شما پیشنهاد می دهد

فاکتور های مهم در تولید محتوا در سئو

استفاده از اطلاعات کامل در تولید محتوا

مشتریان همچنین می توانند به بهبود ارتباط محلی شما در جستجو کمک کنند. اگر شما دارای یک فروشگاهی هستید که برای شهرهای خاص محصولاتی به فروش می رساند، هنگام جمع آوری توصیفات از یک شهر از مشتری درخواست کنید تا به شمااطلاعات کامل را بدهد . سپس، توصیفات مربوطه همراه با شهر استان خود را در صفحه مکان های مناسب قرار دهید و اطلاعات محصول و وب سایتتان را کامل کنید . حتی اگر فروشگاه شما در جنوبی ترین و یا مرزی ترین استان باشد ، جمع آوری توصیفات از مشتریانی که درآن محل زندگی می کنند و از نقل قول آنها در صفحه موقعیت مکانی شما بهتر و راحت تر و البته دقیق تر است، و البته که این کار بر روی موتور های جستجو نیز تاثیر مثبت خواهد گذاشت زیرا تبادل اطلاعات شما و ارتباط شما با کاربران به این ترتیب بیشتر و اطلاعات صحیح تری خواهید داشت .

7 راه حل برای مدیریت سوشال مدیا و افزایش بازدید

منبع:
moz