اهمیت تنظیم لوکیشن در سئو

تنظیم لوکیشن گوگل  در سئو بسیار پر اهمیت میباشد اینکه با سرچ کسب و کار شما و یا نام شما چند نوع نمایندگی و لوکیشن برای شما ثبت شده باشد بسیار عالی میباشد این موضوع هم برای موبایل و هم برای سایت باید باشد و لوکیشن شما برای کسب و کار ها تعیین شود .

مقالات بیشتر >>>> اصول بازاریابی محتوا را آکادمی کوروش حیدری به شما پیشنهاد می کند

به عنوان مثال در صورتی که شما یک فروشنده لوازم خانگی باشید و با سرچ نام شما تمام نمایندگی های شما بر روی نقشه گوگل نمایش داده میشود و شما میتوانید مشتریان بیشتری را داشته باشید ، این یک استراتژی درست می باشد تا کاربران و مشتریان بیشتری را جذب کنید.
تعیین لوکیشن محلی برای کسبو کار ها نوعی بازاریابی به حساب می آید و باعث شناخته شدن شما می شود، مخصوصا در صورتی که به سوالات و نظراتکاربران توجه داشته باشید این تاثیر چند برابر خواهد شد و تاثیری دو چندان خواهد داشت، سعی کنید اخبار در مورد خودتان را به همه اعلام کنید.

چه نکاتی را در تنظیم لوکیشن باید رعایت کنیم؟

نکته ی مهمی که از نظر گوگل بسیار مهم میباشد و باید از طرف کاربران رعایت شود این است که مکان هایی که شما برای معرفی کسب و کارتان به گوگل معرفی می کنید و یا به بیانی برای آنها لوکیشن تعریف می کنید باید واقعی باشند و در صورتی که مکان ها به صورت غیر واقعی باشند گوگل آنها را تشخیص می دهد و آنها را به عنوان اسپم شناسایی می کند بسیاری از ربات ها تعداد ازیادی از مکان ها را برای یک شخص و برای یک کسب و کار انتخاب و یا ایجاد می کنند در صورتی پس از مدت کوتاهی گوگل تمام این مکان ها را شناسایی می کند و آنها را به عنوان اسپم به کاربران معرفی می کند.

در صورت هر گونه ابهام در مورد این مقاله یا از طریق کامت یا از متخصص سئو و بهینه سازی و یا خدمات طراحی سایت  ،  آکادمی کوروش حیدری استفاده کنید .

اهمیت لوکیشن در سئو

مراحل تنظیم لوکیشن در گوگل

اولین مرحله این است که یک مکان واقعی برای خودتان در دنیای واقعی داشته باشید، بعضی از کسب و کار های محلی احساس می کنند که باید یک فهرست جعلی از محل کسب و کار خود داشته باشند در صورتی که ایطور نیست و گوگل هر کسب و کار کوچکی هم که باشد در فهرست خود در صورت واقعی بودن جا می دهد و برای تمام کاربران صادق خود ارزش قائل است، هر نوع کسب و کاری که داشته باشید باید محلی در دنیای واقعی را به عنوان لوکیشن خود تعریف کنید.

همه اینها به گوگل می گویند که شما نباید فهرستی را برای چیزی غیر از یک مکان دنیای واقعی ایجاد کنید، اما بسیار معمول است که ببینید که اسپم ها به راحتی تعداد زیادی لیست برای مکان های غیر موجود ایجاد می کنند.
بعضی اوقات بعضی از ربات ها کسب و کار شما را به عنوان هرزنامه به گوگل معرفی می کنند و این موضوع بر روی کسب و کار شما تاثیر منفی خواهد داشت ولی این مشکل نیز دارای راه حل از طرف گوگل میباشد در گوگل لیستی وجود دارد کهه شما میتوانید این هرزنامه ها را به آن معرفی کنید، به فهرست هرزنامه در Google Maps بروید، روی پیوند «پیشنهاد یک ویرایش» کلیک کنید، فهرست را به «بله» تغییر دهید و دکمه رادیویی برای هرزنامه را انتخاب کنید.

عکس العمل گوگل در تنظیم لوکیشن

گوگل ممکن است یا ممکن است در پیشنهاد شما عمل کند. یا نکند و از پیشنهاد شما صرف نظر کند، و هرزنامه را به مصرف کنندگان همچنان ارائه دهد و آنها را گمراه کند، من فکر می کنم همیشه این ایده خوب است که آن را به «انجمن کسب و کار Google My Business» گزارش دهیم، و امیدوار باشیم تا یک شرکت بزرگ و یا یکی ازپارتنر های گوگل به کمک شما بیایند و آن مکانی که شما قصد معرفی به گوگل را دارید تا این مکان به هنوان هرزنامه شناخته شود و شما بتوانید مکان واقعی خود را معرفی کنید.
مراحل تنظیم لوکیشن در گوگل

مشکلاتی که برای شماره تلفن درتنظیم لوکیشن وجود دارد؟

“من هر دو سرویس سگ من و کلاس های کاراته را از خانه ام اجرا می کنم، اما نمی خواهم دو خط تلفن مختلف را پرداخت کنم.”
-یا-“رستوران ما در حال حاضر 3 مکان در شهر دارد، اما ما می خواهیم تمام تماس ها را از طریق یک شماره برای اهداف رزرو کنیم. این فقط ساده تر است. ”
-یا-“در عمل ما هفت پزشک وجود دارد. میز جلو همه تماس ها را مدیریت می کند. ما نمی توانیم از پزشکان انتظار داشته باشیم که شخصا به تماس های خود پاسخ دهند. ”
اما مشکل کجاست؟!
این حرکت برای گوگل گیج کننده میباشد زیرا هر شماره تلفن باید مربوط به یک کسب و کار و یک وبسایت باشد و وجود یک شماره تلفن برای چند کسب و کار برای گوگل گیج کننده و احتمال هرزنامه شدن زیاد میشود.

در صورت هر گونه ابهام در مورد این مقاله یا از طریق کامت یا از مشاوره متخصص سئو و دیجیتال مارکتینگ و یا خدمات طراحی سایت ،  آکادمی کوروش حیدری استفاده کنید .

منابع:
moz