چگونگی تاثیر محتوا در سئو؟

تاثیر محتوا در سئو بسیار مهم میباشد کنترل و بهبود جریان محتوای سایت شما واقعا می تواند به SEO شما کمک کند، تولید محتوای مناسب و تاثیر محتوا در سئو و طرح پرسش هایی عاقلانه و رندانه و پاسخ به آنها می تواند به شما و سایت شما برای سئو و بهینه سازی سایت کمک کند، البته فراموش نکنید که محتوا دارای قوانین و استاندارد های خاص میباشد که حتما باید به آنها توجه داشته باشید و آنها را مد نظر قرار دهید تا یک محتوای درست تولید کرده باشید که البته این موضوع هم کار اسانی نمی باشد و نیازمند مطالعه در مورد معماری محتوا و چگونگی تاثیر محتوا در سئو  بر اساس قوانین سئو میباشد.

 

تاثیر محتوا در سئو در دنیا

در حال حاضر، متاسفانه، تا حدودی در جهان تاکتیک های SEO ، این یکی از راه های کنار گذاشته شده است یعنی تاثیر محتوا در سئو کنار گذاشته شده است. من فکر می کنم بسیاری از افراد در دنیای جستجوگرها در مواردی مانند محتوا و حل مشکلات جستجوگرها فکر نمی کنند و فقط به رسیدن به انتهای هدف جستجوگر سرمایه گذاری می کنند. اما متاسفانه، طراحی صفحه سایت و جریان عناصر، عناصر UI، عناصر محتوا که در یک صفحه نشسته اند، کنار گذاشته می شوند ومد نظر قرار گرفته نمیشود و به نکات دیگر سئو پرداخته میشود و یا به سراغ مارکتینگ میروند و هدف افراد رسیدن به هدف اما بدون در نظر گرفتن موارد ذکر شده میباشد. این تاسف است زیرا واقعا می تواند باعث ایجاد تفاوت زیادی در SEO شما شود و این موارد میتواند با یک تغییر و یا خزنده های موتور جستجوی گوگل شما را به عقب برگرداند و یا حتی از صحنه حذف کند ، هرچیزی باید بر اساس اصول و قواعد پایه ریزی شود.

محتوای خوب سئو باید چه ویژگی داشته باشد؟

همان طور که در قبل هم گفته شد یک محتوای سئو شده خوب بر روی مفهوم سئو و اصول آنلاین مارکتینگ  شما تاثیر گذار میباشد اما این محتوا باید چگونه نوشته شود؟
1- محتوایی بنویسید که کاربران در مورد آن جستجو می کنند و می خواهند که در مورد ان بئانند از نیاز کاربران آگاه شوید و سپس در مورد ان یک محتوا که در آن پاسخ داده شده است را منتشر کنید.
2- توجه کنید با محتوایی که مینویسید به کدام سوال کاربران پاسخ می دهید و چه کاربرانی را به عنوان خواننده محتوای خود هدف قرار می دهید انتخاب کنید که چه کاربرانی محتوای شما را بخوانند.
3- اهداف تجاری و کسب و کاری خود را برای محتوای خود مشخص کنید

 

برای نوشتن یک محتوای خوب سئو باید چکار کنیم

 

برای نوشتن یک محتوای خوب سئو باید چکار کنیم؟

اولین نکته ایی که به ذهنتان می آید این است که من میخواهم برای چه موضوعی محتوا تهیه کنم به عنوان مثال فروش کولر گازی بعد نکته ی بعدی که باید به آن توجه کنید این است که می خواهم در این محتوا دارای یک رتبه خوب در موتور جستجوی گوگل شوم تا در سرچ این کلمه بتوانم برای کاربران نمایش داده شوم و کلیک بخورم و اینکه چگونه این محتوا را عنوان گذاری کنیم تا در پاسخ سرچ کاربران نمایش داده شود، و مرحله بعدی که به آن فکر میشود این است که من با این کلمه و با این نوع معماری محتوا چگونه می توانم فروش بیشتری داشته باشم.

چگونه برای محتوا عنوان انتخاب کنیم؟

1- بررسی کنید که موتور جستجوی گوگل چه چیزی را در حوزه کلمه مورد نظر شما بیشتر سرچ میزند، و چه عنوان هایی بای کاربران با توجه به موضوع مورد نظر شما مهم تر بوده است و بر تاثیر محتوا در سئو مفید است.
2- با توجه به پرسش های که شما قرار است مطرح کنید و به آن پاسخ دهید چه اهدافی پنهان شده است و با پرداختن شما به این موضوع چه اهدافی را در بر خواهد داشت.
3- هدف کسب و کار رتبه بندی چیست؟ میخواهیم به چه چیزی دست پیدا کنیم؟ این همواره باید با آنچه جستجوگر تلاش می کنند تا پاسخ دهند انجام شود و با توجه به آنها تنظیم شود. در غیر این صورت، در بسیاری از موارد، هیچ رتبه ای در رتبه بندی محتوای انتخابی شما وجود ندارد. اگر ما نمیتوانیم اهدافمان را برآورده کنیم، باید فقط در جای دیگری رتبه بندی کنیم و یا به بیانی سرمایه گذاری کنیم.

در صورت هر گونه ابهام در مورد این مقاله یا از طریق کامت یا از متخصص سئو و بهینه سازی و یا خدمات طراحی سایت  ،  آکادمی کوروش حیدری استفاده کنید .

چگونگی تاثیر محتوا در سئو؟

ویژگی های مهم یک محتوای بهینه سازی شده

سرعت لود بالای صفحه مورد نظر شما:
جستجوگر ها همیشه انتظار دارند تا صفحه ایی که سرعت لود بالاتر را دارد انتخاب کنند.

بررسی کامل عنوان در محتوا

به عنوان مثال برای محتوایی که در مورد روتر میباشد نکاتی مانند: آیا می توانند روتر خود را در مکان های مختلف قرار دهند؟ آیا می توانند کابل را تغییر دهند؟ آیا آنها نیاز به قرار دادن آن در یک اتاق متفاوت دارند؟ آیا آنها نیاز به حرکت کامپیوتر خود دارند؟ آیا مشکل دیگر چیزی است که در Wi-Fi خود در خانه آنها دخالت می کند که آنها باید خاموش شوند؟ و انواع مسائل و توضیحات برای عنوان مورد نظر در محتوا قرار داده شود تا کاربر رازی باشد و این یکی از نکات مهم در بهینه سازی میباشد.

قرار دادن موضوعات و محصولات جدید به کاربر

سعی کنید محصولات جدید مانند محصواتی که تازه وارد شده و یا کاربردی تر است و یا برای کشور های دیگر است و ویژگی خاص دارند را پیشنهاد بدهید.

محتوا و محصولات و خدمات طوری باشند تا کاربران مشتریان ما شوند و دوباره به ما رجوع کنند و این مهم ترین نکته در کسب و کار می باشد .

خلاصه ایی از نکات برای محتوا بر اساس قوانین سئو

خلاصه ایی از نکات برای محتوا بر اساس قوانین سئو
عناصری که در تولید محتوا بر پایه سئو گفته شد، در واقع به این معناست که ما به کاربران بگوییم من یک عنوان می خواهم که به مردم بگویم که من برای تمام این اهداف متفاوت خدمت می کنم. من می خواهم رهبری داشته باشم که دارای پتانسیل قطعی برجسته در آن باشد. من می خواهم یک تصویر هدر که می تواند در نتایج تصویر رتبه بندی و در پانل قطعه برجسته باشد داته باشم. من قصد دارم محتوای تولید کنم که در همه این موارد در خدمت محبوبیت کاربران است، من می خواهم گرافیک و تصاویری که به مردم نشان می دهند که تحقیقاتم را انجام داده اند و می توانم ثابت کنم .
از گزافه گویی در بهینه سازی و در ui دوری کنید زیرا کاربران را دچار زحمت می کند، و به SERP هم ضربه وارد می کند. ما می توانیم طراحی صفحات ما را کنترل کنیم و برای آن بهینه سازی کنیم، ما واقعا می توانیم محتوای موجود را که قبلا داشته ایم را بهبود ببخشیم و رتبه بندی آن ها را بهبود بخشیم بدون نیاز به بازسازی آن بدون نیاز به لینک های جدید به سادگی با بهبود جریان تولید محتوا این موضوع مهیا میشود.