آموزش ترفند های سئو در استارت وب سایت

مهم ترین سوالی که ممکن است برای شما پیش بیاید در ابتدا این است که برای کار سئو وب سایت باید از جا شروع کنیم؟ اما جواب دادن به این سوال کار سختی است و اینکه بخواهیم درابتدا راجع به تمام خطاهای سئو وب سایت شروع کنیم هم اشتباه است .

جستجوگر مورد نظرتان را مشخص کنید
اولین کاری که باید انجام دهید این است که اهدافتان را مشخص کنید و تعیین کنید که در کدام جستجوگر می خواهید شروع به کار سئو کنید که البته با توجه به مقالت و تحقیقات بسیار زیادی که تا به حال انجام شده است کار سختی نیست.

مقالات بیشتر > اصول لینک بیلدینگ موفق <

چه مواردی در ترفند های سئو مهم است؟

-اهداف خاصی را تعیین میکنم
-شناسایی صفحات مهم برای تبدیل و سئو
-برای کاوش فرصت های فنی، خزیدن سایت را انجام دهید
-استفاده از شبکه مدیریت زمان کاوی
-ارائه معیارها و گزارش های سازگار

 

 

اولین ترفند های سئو در تعیین اهدف چیست؟

شما می توانید اهداف متعدد (بزرگ و یا کوچیک) داشته باشید، اما ایجاد یک هدف انتهایی اولیه خاص، بسیار مهم است، تنها راه به توافق بر سر هدف این است که درک خوبی از کسب و کار مشتری باید داشته باشید. همیشه سعی کنید تا در مورد کسب و کار یا از طریق سوال و جواب با مشتریان و یا جمع آموری اطلاعات توسط خودتان ، اطلاعاتی کسب کنید، زیرا اگر شما در مورد کسب و کار مشتریاتان اطلاعات درستی نداشته نباشید در تعیین اهداف دچار سردرگمی خواهید شد و در نتیجه کار از پایه دچار نقصان می شود. این کار نه تنها به شما کمک می کند تا در این راه موفقیت کسب کنید و این مسیر را درست بروید بلکه نشان می دهد که شما به مشتریانتان اهمیت می دهید .
یک مثال جاالب این است که من برای انجام یک پروژه مشاوره پزشکی در یک سایت ثبت نام کنید و بررسی کنید که چه کاربرانی مخاطبان شما هستند چه می خواهند مهم ترین مشکل آنها چیست ،چه افرادی نیاز به مشاوره دارند؟ مشاوره چیست؟ چگونه یک مشاور مشورت می کند تا کسی احساس خوبی کند ؟ به عنوان مثال مشتریانتان از این خوشحال ترند که شما تیم مشاوره باشید و یا یک پزشک مشاوره باشید و بدین ترتیب شما اطللاعات ارزشمندی را جمع آوری خواهید کرد.

اهداف باید چه ویژگی هایی داشته باشند

اهداف شما باید یکسری خصوصیات داشته باشند تا شما متوجه شوید که درست انتخاب هدف را انجام داده اید

Z
خاص باشند

اهداف شما باید علاوه بر اینکه برای بازریابی و بازاریابی آنلاین مناسب باشد باید خاص هم باشد و البته که خاص بودن آن هم هدف بازاریابی را پوشش می دهد.

Z
یک هدف کشش داشته باشید

هدف شما باید به گونه باشد تا قابلیت دستیابی داشته باشد و طوری نباشد که غیر قابل دسترس باشد و به بیانی رویایی باشد اهداف شما باید با توجه به مخاطبانتان قابل رسیدن باشد اما  تحقیقات نشان می دهد که وقتی مردم اهداف خاص و چالش برانگیز را تنظیم می کنند، 90٪ از زمان به عملکرد بالاتر منجر می شود.

Z
قابل سنجش است

به نظر می رسد واضح است، اما برای پیگیری و تعیین معیارها در طول راه باید قابلیت سنجیدن داشته باشند

ترفند سئو برای اهداف چیست؟

اهداف خود را به اشتراک بگذارید

یک مطالعه انجام شده توسط استاد روانشناسی دکتر گیل متیوز نشان داد که نوشتن و به اشتراک گذاری اهداف شما موجب افزایش شانس شما برای دستیابی به آنها می شود.

مقالات بیشتر> آموزش بهینه سازی وردپرس گام به گام <

شناسایی صفحات مهم برای تمرکز

چند راه وجود دارد که می توانید این کار را انجام دهید و یکی از آنها Google Analytics می باشد که می توانید از آن کمک بگیرید ، این ابزار به شما کمک می کند تا با ترفند های سئو در ابتدای کار و تعیین اهداف و صفحات مهمتان آشنا شوید.

مدیریت زمان از ترفند های سئو مهم وتاثیر گذار

مدیریت زمان یکی از فاکتور های مهم در سئو و بهینه سازی سایت می باشد که همیشه در سئو و  بازاریابی وب سایت ها تاثیر گذار است و نادیده گرفتن آن فقط باعث می شود تا شما یک قسمت مهم از کار را رها کنید تا خود به خود بر روی کار تاثیر بگذارد.
نکاتی که در این مقاله گفته شد از نکات پایه ایی و بسیار مهم در سئو و بازاریابی در مراحل بعدی خواهد بود که البته جنبه های بسیار زیادی دارد پیشنهاد ما به شما کمک و مشاوره گرفتن از کارشناسان سئو می باشد.

مبع:

moz