طراحی وب سایت سفارشی چیست ؟

ده سال پیش، زمانی که بحث در مورد طراحی وب سایت سفارشی میگفتیم و از کلمه قالب برای طراحی وب سایت سفارشی استفاده می کردیم تابو بود، و بسیاری از این کلمه با تمام هزینه هایش اجتناب کردند و اگر فردی هم در بحث طراحی وب سایت از کلمه قالب استفاده می کرد می بایست توضیحات بسیار زیادی درباره اینکه از کلمه قالب استفاده کرده می داد.

در صورت هر گونه ابهام در مورد این مقاله یا از طریق کامنت یا از متخصص سئو و یا بخش خدمات طراحی سایت سفارشی ما استفاده کنید.

آیا طراحی وب سایت سفارشی با قالب ها هم ممکن است؟

در بسیاری از طراحی وب سایت سفارشی مشتریان بارها از این جمله استفاده کرده اند که این طراحی به نظر می رسد بیش از حد مانند یک قالب است و طراحی وب سایت سفارشی را رد کرده اند ، و این موضوع ما را بر آن داشت تا این مقاله را تهیه کنیم بسیاری تا مدت ها در گذشته فکر می کردند که هر وب سایت سفارشی باید طراحی سفارشی داشته باشد، زیرا این چیزی بود که ما فکر می کردیم مشتریان از ما می خواستند. چند سال بعد، متوجه شدند که هیچ چیز نمی تواند بیشتر از حقیقت سفارشی باشد. طراحی وب سفارشی در حال مرگ است و طراحی های سفارشی که در گذشته انجام می شد به دلایل نقص های فنی و امنیتی که داشت دیگر مورد استفاده نیستند و در حال مرگ هستند.

>> ویژگی محتوای سئو شده <<
اما باید بگوییم که این احساس که استفاده از قالب برای طراحی وب سایت سفارشی اشتباه است کاملا اشتباه است ، بسیاری از قالب ها و نوع طراحی قالب ان دقیقا برای طراحی وب سایت سفارشی می باشد.

>> آموزش مبانی لینک بیلدینگ <<

هدف مشتری از طراحی وب سایت سفارشی چیست؟

کلمه “custom” یا سفارشی نشان می دهد که مشتری بیشتر از طراحی وب سایت ساده از طراح می خواهد و البته دانش بیشتری هم دارد. همچنین مشتریان را هم تشویق می کند تا وانمود کنند که طراحان وب هستند و پروسه طراحی یک وب سایت بسیارمهم است تا یک مشتری بتواند آن را انتخاب کند. مشتریان کنترل کننده ها هستند و فکر می کنند که داشتن چشم ها و گشت و گذار در وب آنها را به عنوان کارشناسان طراحی وب سایت بالا می برد و این احساس کارشناسانه آنها را در خود غرق می کند.

>> آموزش سوشیال مدیا مقدماتی تا پیشرفته<<

طراحی وب سایت سفارشی چیست ؟

اتفاق بد در مورد طراحی وب سایت

اما تا به حال چند وبسایت شگفت انگیز را طراحی کرده اید تا بعد از اردائه توسط مشتری شما نابود شده باشد؟ این اتفاق بسیار در آژانس های خلاقیت و شرکت ها اتفاق می افتد و این مشکل جدا نشدنی در وب سایت های مشتری های ما و پروژه های ما می باشد.

>> اصول طراحی سایت 2017  <<

آیا یک طراحی سفارشی برا ی موفقیت کافیست؟

مشتریان هیچ نظری ندارند در مورد اینکه چند سال تجربه برای طراحی وب سایت نیاز هست و طراح چه دانشی باید داشته باشد ندارند. آنها همچنین نمی فهمند که در طراحی وب سایت حرفه ای و استراتژیک مهم موفقیت های بازاریابی دیجیتال است و در صورتی که شما بهترین و زیبا ترین وب سایت های دنیا را هم داشته باشید ولی در زمینه دیجیتال مارکتینگ و سئو موفق نباشید هیچکس ما را نخواهید دید و صرفا یک پروژه شکست خورده است.
هزینه طراحی سایت هتل <<
با این حال، به عنوان طراحان وب، ما باید مسئولیت کامل این موضوع و پروژه طراحی وب سایت سفارشی را بر عهده بگیریم و مشتریانمان را هرگز سرزنش نکنیم. سوء استفاده از مشتری تنها مانع توانایی شما در تغییر و بهبود وضعیت می شود. بنابراین به جایی که مشتریان را سرزنش کنیم، فقط کلمه “custom” را به طور کامل از معادله حذف کنیم.
>> متا تگ طولانی در سئو <<

آیا طراحی وب سایت سفارشی با قالب ها هم ممکن است؟

مفهوم طراحی وب سایت سفارشی

طراحی سایت سفارشی به این معنی نیست که شما تعداد خط کد های بیشتری بنویسید یا از تعداد دستورات جاوا بیشتراستفاده کنید طراحی وب سایت سفارشی به این معنی که شما جایگاه بهتری بتوانید در دنیای دیجیتال برا ی خود باز کنید در سئو حرفی برای گفتن داشته باشید.
بسیاری از طراحی وب سایت ها هستند که با وجود تلاش های بسیاری در جاوا ولی دیده نمی شوند طراحی وب سایت سفارشی باید گویا واضح قابل فهم و نیاز مشتریان و کاربران را به طور کامل و با دانش سئو و دیجیتال مارکتینگ حل کند ، همان طور که برترین سایت های دنیا ساده ترین و در عین حال گویاترین وکامل ترین ها هستند .

منبع:

moz