آیا الگوریتم های سئو تغییر می کنند؟

برای جواب به این سوال د ر ابتدا در مورد سئو و مفهوم سئو صحبت خواهیم کرد و بعد به سراغ الگوریتم های سئو خواهیم رفت و اینکه آیا آنها تغییر می کنند یا خیر .
به تازگی در بسیاری از سایت ها و کارشناسان این حرف به میان امده است که الگوریتم گوگل 2018 یا الگوریتم های سئو 2017 و دیگر صحبت هایی که پیش می آید .

در صورت هر گونه ابهام در مورد این مقاله یا از طریق کامنت یا از متخصص سئو و بهینه سازی و یا خدمات طراحی سایت  ،  آکادمی کوروش حیدری استفاده کنید .

اما واقعا حقیقت دارد؟

برای پاسخ دادن به این سؤال، ما باید تئوری بهینه سازی موتورهای جستجو را از راهکارهای مختلف سئو جدا کنیم، که ما به عنوان حرفه ای های SEO اغلب بحث و آزمایش می کنیم. هرچه بیشتر با کسب و کارهای کوچکتر و افراد کار کنیم خیلی بهتر و واضح تر این موضوع را درک خواهیم کرد.

واضح تر آن است که راه و رو ش هایی که هرکسی برای سئو و بهینه سازی وب سایت استفاده می کند هیچ ربطی به تغییر الگوریتم گوگل و سئو ندارد و این دو از یکدیگر متمایز هستند ، به نظر می رسد که اگر چه تکنولوژی همیشه در حال تکامل و توسعه است، و تاکتیک ها (به ویژه کسانی که تلاش می کنند تا گوگل را ترغیب کنند تا به دنبال دستورالعمل هایشان باشند) در حال تغییر است و روز به روز شما تاکتیک های جدیدی را تست می کنید اما اصول خاصی از SEO وجود دارد که با گذشت زمان تغییر بسیار کمی می کند و افراد غیر متخصص نمی توانند به راحتی درک کنند.

مقالات بیشتر > نکات مهم ایمیل مارکتینگ <

مقالات بیشتر > 7 راه حل برا ی مدیریت سوشال مدیا و افزایش بازدید <

آیا اصول اولیه الگوریتم های سئو تغییر می کند؟

الگوریتم گوگل مبتنی بر مدلی است که از دسته بندی ها و استنادها استفاده می کند و از کلمات کلیدی به عنوان یک راه برای تفسیر موضوع یک صفحه و پیوندهایی که از سایتی دیگر (که به عنوان “لینک ها” شناخته می شود) به آن سایت داده می شود برای تعیین موضوع و نوع کسب و کار نسبی آن سایت استفاده می کند. روش و تکنولوژی آنها در طول زمان پیچیده تر می شوند، اما اصول باقی می ماند، و این نکته بسیار مهم و قابل توجه می باشد که اصول سئو باقی می ماند و تغییراتی که داده می شود در تاکتیک ها می باشد بله الگوریتم گوگل بسته به تاکتیک هایی که روز به روز در حال گسترش است تغییر می کند اما این نوع تغییرات مربوط به گوگل است، اصول اساسی الگوریتم های سئو باقی می مانند.

مقالات بیشتر > 6 راه برای افزایش فالوور در اینستاگرام <

> چگونگی افزایش فالوور <

پس این اصول اساسی در الگوریتم های سئو چیست؟

پاسخ این سوال با پاسخ به سوالات زیر می آید:
آیا موتور جستجو می تواند محتوای شما را پیدا کند؟ (Crawlability)
موتور جستجو چگونه باید این محتوا را سازمان دهی و اولویت بندی کند؟ (ساختار سایت)
کلید واژه ها در مورد محتوای شما چیست؟ (کلید واژه ها)
موتور جستجو چگونه می داند که محتوای شما اطلاعات قابل اطمینان در مورد این موضوع فراهم می کند؟ (لینک ها)
اگر وب سایت شما برای کمک به گوگل و سایر موتورهای جستجو به این 4 سوال پاسخ داده شود، شما اصول اولیه بهینه سازی موتورهای جستجو را پوشش داده اید.
اگر برای سئو و بهینه سازی وب ساییتان در تگنا هستید و نمی توانید به اندازه کافی هزینه کنید این اصول اولیه را با کمک یک متخصص سئو و بهینه سازی به صورت صحیح و اصولی پیاده سازی کنید، این ها مفاهیم اولیه ایی هستند که برا یهر وب سایت و کسب و کاری که می خواهد در دنیای دیجیتال حرفی برای گفتن داشته باشد اجرا شود.

 

تاثیر اصول الگوریتم های سئو در رتبه وب سایت

شما می توانید بهترین مطالب را در جهان تولید کنید و در سایتتان قرار دهید ، اما اگر موتورهای جستجو قادر به پیدا کردن آن محتوا ها نباشند و محتوای شما سئو نشده باشند و خزنده ها انها را نبینند سودی برای رتبه وب سایت شما در گوگل ندارد و تلاش های شما بی نتیجه خواهد ماند ، و خزنده های گوگل ترافیک جستجو را به سمت وب سایت شما هدایت نخواهند کرد و کاربران هم هیچگاه از محتواهای شما بازدید نمی کنند. این بدان معنی است که توزیع سایت شما یکی از مهمترین عوامل در تضمین پایبندی به SEO است.

 

l
چگونگی تغییر الگوریتم های سئو یا لگوریتم های گوگل

پاسخ در طول مقاله داده شد
اگر SEO واقعا به این سادگی است و با رعایت چند قانون نتیجه می دهد، پس چرا مردم در مورد چگونگی تغییر آن همیشه صحبت می کنند؟ چرا متخصصین سالها در این زمینه مطالعه و تجربه کسب می کنند ؟ بله ما باید تئوری جستجوگرها را از تاکتیکهایی که ما به عنوان متخصصان SEO در نظر میگیریم، برای رشد ترافیک و بهینه سازی برای رتبه بندی بهتر، جدا کنیم.

اصولی که ما در اینجا به آن پرداخته ایم – قابلیت بازدهی، کلمات کلیدی، لینک ها و ساختار سایت – نظریه جستجوگرها است. اما وقتی آنها کار می کنند و نتیجه می دهند، که شما از تاکتیک ها برای بهینه سازی استفاده کنید. و این جایی است که ما تغییرات زیادی را می بینیم که به طور مرتب اتفاق می افتد، زیرا گوگل و سایر موتورهای جستجو به طور مداوم در تلاش برای بهبود روش الگوریتم های سئو برای درک و استفاده از اطلاعات در تعیین اینکه چگونه محتوای سایت ها باید نمایش داده شوند، هستند.
مهم این است که بدانید این است که هرچند تاکتیک هایی که مردم استفاده می کنند همیشه در طول زمان تغییر می کند، هدف موتور جستجو همواره یکسان است