آیا استفاده از دکمه های سوشال مدیا در سئو تاثیر گذار است؟

در بسیاری از سایت ها معتقدند که دکمه های سوشال مدیا در سئو تاثیر بسیار دارد و  از الگوریتم های شبکه های اجتماعی که برای اشتراک گذاری مطالب استفاده می شوند قرار داده شده است  ، به جای هدایت کاربران به یک منبع خارجی دیگر و یا به سایت های دیگر ترجیح می دهند که کاربر در سایت باقی بماند. این عملکرد ها برای کسانی که سعی دارند ترافیک و بازدیدکنندگان را به صفحات خارجی هدایت کنند، مناسب نیست. >> 12 راه برای موفقیت سوشال مدیا شما << اما چه چیزی برای سئو یا محتوا تبلیغاتی خوب است؟ آیا بهتر است همین روش را ادامه دهیم و دکمه های اشتراک گذاری سوشال مدیا را در محتواهای وب سایت قرار دهیم تا کاربر در سایت بماند، یا مخالف این عملکرد عمل کنیم و همچنان محتوای خود را ارتقا دهیم؟ در ادامه مقاله خواهیم گفت که کدام رو شرا بهتر است انجام دهیم . در صورت هر گونه ابهام در مورد این مقاله یا از طریق کامنت یا از مشاوره تخصصی با گوگل پارتنر و یا خدمات سئو و بهینه سازی  ،  آکادمی کوروش حیدری استفاده کنید .

انتشار اتوماتیک محتوا و یا انتشار دستی محتوا کدام برای سئو بهتر است ؟

فیس بوک و دکمه های سوشال مدیا در سئو

فیس بوک تمایل دارد که شما وارد سایت فیس بوک شوید و مطلب خود را در ان به اشتراک بگذارید و مطالبی که به صورت دستی در سایت فیس بوک اشتراک گذاری می شود دارای ارزش بیشتری نسبت به مطالبی می باشد که به صورت اتوماتیک در فیس بوک قرار داده می شوند ، فیس بوک میخواهد تا شما را وارد سایت کند و شما را در سایت نگه دارد تا با توجه به اهداف خودش و تبلیغاتی که دارد بیشتر بر روی شما کار کند و شما بیشترین وقت خود را درفیس بوک بگذرانید و این سیاست فیس بوک می باشد . >> سئو آف پیج چیست <<

آیا استفاده از دکمه های سوشال مدیا در سئو تاثیر گذار است؟

تاثیر و نوع سیاست اینستاگرام برای سئو و اشتراک

در اینستاگرام این سیاست نگه داشتن کاربران در وبسایت و اینکه کاربران حتما وارد وب سایت شوند بسیار شدید تر است و شما فقط می توانید خارج از اینستاگرام فقط لینک را مشاهده کنید اما برا ی اشتراک گذاری و سئو محتوا فقط باید وارد اینستاگرام شوید. همینطور در Instagram درست است. خوب، در Instagram، آنها بدترین نوع هستند.اینستاگرام به هیچ وجه اجازه اشتراک گذاری لینک ها را نمی دهند. تنها چیزی که می توانید انجام دهید یک لینک در پروفایل است .

لینکدین در سئو

در لینکدین اشتراک گذاری به نوعی است که باید محتوا به شکل دیگر و جذاب تری به اشتراک گذاشته شود تا جذابیت داشته باشد و یا حتی دارا ی ارزش باشد و به این ترتیب نه تنها سختگیرانه است بلکه خاص هم هست .

>> بک لینک چیست << >> انواع پلن مارکتینگ <<

منبع:

moz