چگونه سوشال مدیا مارکتینگ را راه اندازی کنیم؟

سوشال مدیا مارکتینگ یک امر بسیار مهم میباشد که امروزه هم بسیار گسترش پیدا کرده است اما حتما به این نکته توجه داشته باشید که سوشال مدیا مارکتینگ به تنهایی کافی نیست بلکه برای توسعه کسب و کار لازم میباشد ، سئو و دیجیتال مارکتینگ بسیار مهم میباشند که سوشال مدیا مارکتینگ هم بخشی از دو بخش مهم سئو و دیجیتال مارکتینگ می باشد .

در صورت هر گونه ابهام در مورد این مقاله یا از طریق کامنت یا از متخصص سئو و بهینه سازی و یا خدمات طراحی سایت  ،  آکادمی کوروش حیدری استفاده کنید .

ترکیب ایمیل و فیس بوک برای بازاریابی سوشال مدیا مارکتینگ

اکثر مردم بازاریابی ایمیل , و یا سوشال مدیا مارکتینگ و تبلیغات اجتماعی , را به عنوان دو نهاد جداگانه بازبینی می کنند، و من صادقانه می گم، من هم فکر می کنم که همینطور است. با این حال، متوجه شدم که ترکیب چندین راه مختلف برای یک کمپین بازاریابی منسجم، نتایج بسیار قابل توجهی را به ارمغان می آورد.ما این تاکتیک را پیش از این در مشاوره و راهنمایی، با ترکیبی از SEO و PPC تجربه کرده ایم؛ اما در این پست مقالات قصد داریم برای ترکیب ایمیل و تبلیغات اجتماعی برای موفقیت چند روش ارائه دهیم .

اهمیت سوشال مدیا مارکتینگ

– چگونه می توان مخاطبان سفارشی و چشمگیر را در فیس بوک از یک لیست ایمیل ایجاد کرد
-بهترین شیوه ها برای راه اندازی ایمیل و کمپین های اجتماعی به طور همزمان
-چگونه ما از این تاکتیک برای افزایش عضو و درآمد استفاده کنیم
-برخی از استراتژی های اضافی برای گرفتن کمپین های تجارت الکترونیک به سطح پیشرفته

چگونه در سوشال مدیا مارکتینگ فیس بوک درآمد کسب کنیم؟

در بیشترفروشگاه های تجارت الکترونیک و فروشگاه های آنلاین هنگام تکمیل خرید نیاز به یک آدرس ایمیل دارند که در هنگام ثبت نام از کاربر گرفته میشود و در آخر هم ادمین سایت می توانید ببینید که آیتم خریداری شده توسط چه کسی انجام شده است. نگه داشتن یک لیست ایمیل سازماندهی شده و جداگانه اولین گام موفقیت آمیز در سوشال مدیا مارکتینگ است و شما از این لیست پایگاه داده می توانید در جاهای مختلف از جمله فیس بوک و دیگر قسمت ها که بعدا راجع به آن خواهیم گفت استفاده کنید . اگر شما یک فروشگاه لباس آنلاین هستید که متشکل از تی شرت های خلاقانه برای مردان و زنان است، لیست های گروه بندی از محصولات را با توجه به جنس و زنانه و مردانه ایجاد کنید. اگر از نرم افزارهایی مانند Hubspot، Mailchimp یا Salesforce استفاده می کنید، می توانید این لیست تماس را به عنوان فایل های .CSV ذخیره کنید و سپس آنها را در فیس بوک در بخش “مخاطبین” با استفاده از Ads Manager آپلود کنید.

چگونگی ورود اطلاعات در فیس بوک

هنگام ورود به حساب مدیر تبلیغات و یا مدیریت کسب و کار خود، به حساب تبلیغاتی خود بروید و منوی قرار داده شده در بالای گوشه سمت چپ را انتخاب کنید.اگر «مخاطبان» در قسمت «بیشتر» ظاهر نشود، «همه ابزارها» را فشار دهید و آن را پیدا کنید و مراحل را تا انتها ادامه دهید . پس از کلیک روی «ایجاد مخاطبین سفارشی»، باید بخش «فایل مشتری» را انتخاب کنید و سپس «یک فایل یا کپی را انتخاب کنید» و از شما خواسته می شود فایل CSS خود را در فیس بوک آپلود کنید.