ترفند هایی که در رتبه بندی گوگل شما تاثیری ندارد؟

دراین مقاله با شما در مورد نکاتی که در رتبه بندی گوگل برای وب سایت شما تاثیری ندارد صحبت می کنیم ، رتبه بندی یکی از نکاتی ست که در سئو و دیجیتال مارکتینگ امروزه اهمیت زیادی دارد و میزان موفقیت شما هم به این فاکتور ها بستگی خواهد داشت.

در صورت هر گونه ابهام در مورد این مقاله یا از طریق کامنت یا از متخصص سئو و یا بخش خدمات طراحی سایت سفارشی ما استفاده کنید.

رابطه سن وبسایت شما و رتبه گوگل

شاید از خودتان بپرسید آیا Google به سن وب سایت و مدت فعالیت آن اهمیت می دهد اگر سایت خود را در سال 1998 یا 2008 یا 2016 ثبت نام کردید مهم است؟ نه، آنها به هیچ وجه اهمیت نمی دهند. آنها فقط به درجه ای که محتوی یا تتان در واقع به مردم وکاربران کمک می کند و اینکه شما دارای لینک ها و محتوای قدرتمند هستید و این نوع چیزها اهمیت می دهند. اما نکته مهمی وجود دارد که همبستگی که در این مسیر وجود دارد مهم است، اگر شما یک سایت را در سال 1998 راه اندازی کردید و هنوز هم تا امروز قوی است، شانس خوبی است که شما تعداد زیادی لینک هم دارد شانس زیاد یدر رتبه بندی گوگل خواهید داشت زیرا این قدرت و محتوای قوی و پیوستگی وب سایت شماست که اهمیت دارد.

مقالات بیشتر > آموزش پلن مارکتینگ <

اما شاید شما دو سال اول موفق شدید و سایت خود را در سال 2015 ثبت کردید و همه سیگنال های مشابه را ساخته اید. در واقع گوگل احتمالا قصد دارد این سایت را حتی بیشتر جذب کند، زیرا همان قدر قدرت و نفوذ را در یک دوره بسیار کوتاه و طولانی دارد.

مقالات بیشتر > سئو آف پیج چیست؟ <

نکاتی که در رتبه بندی گوگل و سئو تاثیر گذار نیستند

آیا شما از برنامه ها و سرویس های Google استفاده نمی کنید؟

بنابراین مردم نگرانند که “اوه، یک دقیقه صبر کنید. آیا گوگل نظارت می کند که من با حساب Google Analytics خود چه کار می کنم و همه داده های من و AdSense را مشاهده می کند؟ آیا به جی میل من نگاه می کند باید بگوییم خیر برای گوگل مهم نیست که در گوگل آنلایتیکس و یا داده های شما چه اتفاقی می افتد بلکه نتایج حاصل از داده ها را با استفادهاز الگوریتم های خاص خود جمع آوری و بر رتبه بندی شما تاثیر می دهد و در غیر اینصورت با داده های گوگل آنلایتیکس کاری ندارد و اهمیتی نمی دهد.

مقالات بیشتر > آموزش سئو موبایل گام به گام   <

گوگل، اولین بار، مهندسان که روی این محصولات کار می کنند و مهندسانی که در جستجوی کار می کنند، بیشتر آنها را در این روز ترک می کنند اگر آنها متوجه شدند که Google به حساب Gmail خود می پیوندد تا متوجه شود که شما خرید لینک های سایه ای داشته اید یا شما به عنوان معتبر به عنوان شما واقعا در وب و یا این نوع چیزها نیست. بنابراین از استفاده از این برنامه ها ترس نداشته باشید و یا تصمیم به استفاده از آنها به هیچ وجه به رتبه بندی شما در جستجوی وب گوگل آسیب نمی رساند و یا آسیب می رساند. این نخواهد بود.

مقالات مرتبط> اصول سئو چیست <

ترفند هایی که در رتبه بندی گوگل شما تاثیری ندارد

میزان تاثیر تعداد فالور های صفحات اجتماعی در رتبه بندی گوگل

بنابراین اگر شما یک حساب کاربری فیس بوک در وب سایت خود داشته باشید، و این نشان می دهد که شما 17000 فالوور در آن صفحه دارید درست است که این عدد بسیار بزرگ و مهم است اما آیا Google اهمیتی می دهد؟ نه، آنها به هیچ وجه اهمیت نمی دهند. در حقیقت، آنها حتی به دنبال آن نیستند که بفهمند شما چه تعدا فالوور دارید و یا از آن ها استفاده م یکنید یا نه.

اما اگر معلوم شود بسیاری از کسانی که آن را در فیس بوک اشتراک گذاشتند نیز فعالیت های دیگری را انجام دهید که باعث شود بسیاری از فعالیت های مرورگر و فعالیت های جستجو، فعالیت های کلیکی، فعالیت های تبلیغی، افزایش نرخ خرده فروشی، انتخاب نام تجاری برای شما نتایج جستجو و لینک ها تاثیر گذار باشد از نظر گوگل خوب است؟بله، گوگل در مورد موارد یکه گفته شد بسیار پر اهمیت عمل می کند. بنابراین به طور غیر مستقیم، این می تواند تأثیر داشته باشد. به طور مستقیم، نه اما آیا شما باید 10000 سهام فیس بوک خریداری کنید؟ نه این موضوع جالبی نیست و باید ترفند های مهم یرا در این باب رعایت کرد که در مقالات سوشال مدیا هم به موضوع خریداری فالور و تاثیرات آن پرداخته ایم.

آیا داشتن و یا نداشتن برند تجاری خاص در رتبه بندی گوگل نقش دارد؟

داشتن و نداشتن برند تجاری در رتبه بندی گوگل شما تاثیری ندارد اما به این معنا نیست که در دیجیتال مارکتینگ شما و بازاریابی آنلاین شما هم بی تاثیر باشد ، برای برندینگ و مراحل دیجیتال مارکتینگ به برندو نام تجاری نیاز خواهید اشت که البته انتخاب نام تجاری شما هم باید اصول خاصی را پیروی کند که در مقالات وبلاگ برای شما توضیح داده شده است ، پس اگر هنوز برای خودتان نام تجاری تعیین نکرده اید ابتدا مقالات دیجیتال مارکتینگ را بخوانید.

در صورت هر گونه ابهام در مورد این مقاله یا از طریق کامنت یا از کارشناس سئو و دیجیتال مارکتینگ و یا  طراحی سایت شرکتی ،  آکادمی کوروش حیدری استفاده کنید .

تاثیرسرور وب سایت شما در رتبه بندی گوگل ؟

گوگل اهمیتی نمی دهد که سرور شما کجاست و در کدام کشور قرار دارد و اینکه آیا مدیریت سرور شما دست شما هست یا خیر سرور و هاست شما از نظر گوگل و رتبه بندی شما در گوگل تاثیری ندارد اما اگر بخواهید که بر روی سرعت لود سایت خود تمرکز داشته باشید باید یکسری نکات را خودتان مد نظر بگیرید که در مقالات دیگر آکادمی به آن اشاره کرده ایم و یا از مشاوره آکادمی کوروش حیدری مشاوره بگیرید.

منبع:

moz