مدت زمان پیشنهادی برای مطالعه این مقاله 7 دقیقه می باشد

چگونه بازدید سوشال مدیا را بالا ببریم؟

شما نمی توانید انتظار داشته باشید که با گذاشتن یک پست در فیس بوک و یا اینستاگرام و یا گذاشتن یک ویدئو بازیدتان افزایش پیدا کند و کاربران به کانال شما علاقه مند شوند و فروش داشته باشید و یا حتی فروش ما زیاد شود باید یک فکر و یا یک استراتزی پشت پست ها و ویدئو هایی که در سوشال مدیا ها قرار می دهید وجود داشته باشد ، مدیریت سوشال مدیا و افزایش بازدید نیاز به یک استراتژی بازاریابی دارد.

در صورت هر گونه ابهام در مورد این مقاله یا از طریق کامت یا از مشاوره متخصص سئو و دیجیتال مارکتینگ و یا خدمات طراحی سایت ،  آکادمی کوروش حیدری استفاده کنید .

تاثیر محتوا در مدیریت سوشال مدیا و افزایش بازدید

محتوای هر کمپین یک نوع بازاریابی دیجیتال است و کانال های رسانه های اجتماعی این محتوای را احیا می کنند و به گسترش آن کمک می کنند برای بازاریابان ، این به معنی است که محتوا باید شامل هسته ایی از ابتکارات بازاریابی دیجیتال باشد. محتوا چیزی است که مردم هنگام جستجو در Google پیدا می کنند.
محتوا چیزی است که مردم در کانال های رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارند. در هر محتوا برند ها داستان خود را می گویند و با مشتریان ارتباط برقرار می کنند. و محتوا چیزی است که در نهایت منجر به فروش می شود، و در نتیجه باعث میشود تا شما تعداد بازدید کنندگانتان بالاتر رود پس محتوا و اینکه محتوای جذاب برای کاربرانتان تولید کنید در موفقیت شما در سوشال مدیا تاثیر بسیار زیادی دارد.

مقالات بیشتر >> معرفی تکنیک های ایمیل مارکتینگ <<<

محتوا در سوشال مدیا چیست؟

محتوا چیزی است که شما را به کاربرانتان معرفی می کند و می گوید که شعار و هدف شما چیست و چگونه با کاربرانتان پیغام هایتان را ردو بدل می کنید پس به محتوایتان بسیار توجه کنید.

آیا تنها با تولید یک محتوای خوب به موفقیت در سوشال مدیا می رسید؟

اما شما نمیتوانید فقط یک ویدیو ایجاد کنید، آن را در فیس بوک ارسال کنید، و انتظار داشته باشید که این محتوا یک تولید اگاهانه است و باعث تعامل و فروش شود. شما باید محتوایی را که ایجاد کنید و در پروفایل های رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید، اما برا ی تولید فکر کنید و ساختار دهید. با این هفت راهنمایی برای مدیریت سوشال مدیا و افزایش بازدید اقدام کنید و مطالب در رسانه های اجتماعی خود را به حداکثر برسانید و شروع کنید.

مقالات پیشنهادی آکادمی کوروش حیدری به شما >>> چگونگی افزایش نرخ کلیک ایمیل مارکتینگ

چگونه بازدید سوشال مدیا را بالا ببریم؟
Z

نگاه کردن به فیس بوک و توییتر

ایجاد محتوا به طور خودکار به این معنا نیست که کاربران آن نگاه می کنند و در نتیجه با نام تجاری شما ارتباط برقرار می کنند ، باید در همه سوشال مدیاها اشتراک گذاری کنید و کاربران به به نگاه کردن شما در فیس بوک و توییتر تشویق کنید.

Z

مکالمه خود را گسترش دهید

خودخواه نباشید دربعضی از بازاریابی ها استراتزی به صورتی است که فقط درمورد محصولات و خدمات صحبت می شود واین برای کاربران خسته کننده است ، محصولات، خدمات، ویژگی ها، مزایا، کارکنان، فرهنگ، امور مالی، و در مورد آنها صحبت کردن. برا یمشتریان خسته کننده است و کاربران نمی خواهند در مورد این موضوع بشنوند.

Z

شناسایی مخاطب در مدیریت سوشال مدیا

اگر نمی دانید مخاطب شما چیست و کیست، و چگونه با آنها ارتباط برقرار می کنید؟ پس راه موفقیت خودتان را مسدود کرده اید ، بیشتر مارک ها درک جمعیت شناسی مخاطبان خود را دارند – سن، جنس ، قومیت در شناسایی مخاطبان و کاربران شما بسیار مهم میباشد شما باید شناخت مناسب و دقیقی از کاربرانتان داشته باشید تا بتوانید پست های مناسب با کاربرانتان در سوشال مدیاها قرار دهید.

 اما شما باید از این آمار ها فراتر بروید تا درک بهتر از منافع، نیازها، ذهنیت ها و رفتارهای خود را برای ایجاد ارتباط و تبدیل شدن به بخش مهمی از زندگی آنها داشته باشید.یعنی انقدر پست های شما با نیاز های کاربرانتان متناسب باشد که پست های شما وسوشال اجتماعی شما بخشی از زندگی آنها شود

Z

هیچگاه تاثیر سئو را نادیده نگیرید

اگر می خواهید  سوشال مدیا موفقیت بیشتری کسب کنید تاثیر سئو را نادیده نگیرید زیرا به سئو و دیده شدن شما در موتور جستحوی گوگل تغییرات شرگفی در سوشال مدیا برایتان اتفاق خواهد افتاد.

Z

مدیریت سوشال مدیا و شناسایی ابعاد

با درک ابعاد مختلف هر کانال و اینکه چگونه اغلب مخاطبان محتوای آن را پیدا می کنند، از نحوه نمایش مطالب خود در شبکه های مختلف اجتماعی و دستگاه های مختلف مطلع شوید.

Z

ارائه ارزش

محتوای شما باید نوعی ارزش برای مخاطبان شما باشد. این ارزش میتواند آموزش، افزایش بهره وری، سرگرمی یا صرفه جویی در هزینه باشد

اندازه گیری موفقیت

قبل از ایجاد یک قطعه محتوا و یا ارسال یک پیام در فیس بوک، تعیین هدف محتوای خود و معیارهایی که برای استفاده از آن کاربران استفاده می کند را اندازه گیری کنید.
منابع:
clickz