معرفی پلن بازاریابی آنلاین

بازاریابی آنلاین نقش بسیار پر رنگی در موفقیت وب سایت ها و کسب و کار ها دارد و ما در این مقاله به بررسی بازاریابی آنلاین پرداخته ایم با ما همراه باشید .

در صورت هر گونه ابهام در مورد این مقاله یا از طریق کامت یا از متخصص سئو و بهینه سازی و یا خدمات طراحی سایت  ،  آکادمی کوروش حیدری استفاده کنید .

نقش رسانه ها در پلن بازاریابی آنلاین

بازاریابی آنلاین به دارایی های دیجیتال مربوط می شود که برند یا شرکت شما متعلق به آن هستند – چه این وب سایت شما، پروفایل های رسانه های اجتماعی، محتوای وبلاگ و یا تصاویر، کانال های متعلق به چیزهایی است که کسب و کار شما کنترل کامل دارد. این می تواند شامل برخی از محتوای خارج از سایت هم باشد که شما مالک آن هستید، اما در وب سایت شما میزبانی نمی شود، مانند یک وبلاگ که در Medium منتشر می کنید.

مقالات بیشتر >>>  آموزش بک لینک گرفتن

پلن رسانه های بدست آمده در بازاریابی

به سادگی، رسانه های به دست آمده اشاره به مواجهه شما را از طریق کلمه از دهان به دهان به دست آمده است. این که آیا محتوایی که در وبسایتهای دیگر توزیع کرده اید (مثلا پست های مهمان)، کارهای PR کاری که کرده اید یا تجربه مشتریانی که شما تحویل داده اید، رسانه های به دست آمده، به رسمیت شناخته شده رسانه های شما هستند. شما می توانید با ذکر نام های مطبوعات، بازخورد مثبت و دیگر افراد به اشتراک گذاری مطالب خود در رسانه های اجتماعی، درآمد کسب کنید.

مقالات بیشتر >>> آموزش سئو موبایل 2017

رسانه پرداخت شده در بازاریابی دیجیتال

رسانه ای که پرداخت می شود، کمی به خودی خود توضیحی است که نام آن نشان می دهد – و اشاره به هر وسیله نقلیه یا کانال که شما پولی صرف می کنید برای جلب توجه خریداران شخصی شما. این شامل مواردی مانند Google AdWords، پست های رسانه های اجتماعی پرداخت شده، تبلیغات بومی (مانند پست های پشتیبانی شده در سایر وب سایت ها) و هر رسانه دیگر که برای پرداخت مستقیم به طور مستقیم پرداخت می کنید.
جمع آوری آنچه که دارید، و هر وسیله نقلیه یا دارایی را در یک صفحه گسترده طبقه بندی کنید، به طوری که شما تصویری روشن از رسانه های موجود، درآمد و پرداختی خود دارید.

طراح سایت کوروش حیدری

معرفی پلن بازاریابی آنلاین

استراتژی بازاریابی دیجیتال

در استراتژی بازاریابی آنلاین  شما ممکن است عناصری از هر سه کانال را ترکیب کند، همه با یکدیگر کار می کنند تا به شما در دستیابی به هدف کمک کنند. به عنوان مثال، ممکن است یک تکه محتوای متعلق به یک صفحه اصلی در وبسایت خود داشته باشید که برای ایجاد منافع ایجاد شده است. برای تقویت تعداد استراتژی منجر به ایجاد محتوا، شما ممکن است یک تلاش واقعی برای ایجاد آن به اشتراک گذاشته باشید ، به این معنی که دیگران آن را از طریق پروفایل های شخصی خود شان به اشتراک می گذارند، و با عث افزایش ترافیک به صفحه فرود می شود . این جزء رسانه های به دست آمده است. برای حمایت از موفقیت محتوا، شما ممکن است در مورد محتوا به صفحه فیس بوک خود ارسال کرده باشیدو پرداخت کرده باشید که توسط افراد بیشتری در مخاطبان مورد نظر شما دیده می شوند.

در صورت هر گونه ابهام در مورد این مقاله یا از طریق کامت یا از مشاوره تخصصی با گوگل پارتنر و یا خدمات سئو و بهینه سازی  ،  آکادمی کوروش حیدری استفاده کنید .

اهیمت استفاده از استراتزی های مختلف در پلن بازاریابی

این دقیقا همانطور که سه نفر می توانند با هم کار کنند تا به هدف شما برسند. البته، استفاده از سه مورد اجباری نیست. اگر رسانه های متعلق به خود و کسب درآمد موفق باشند، ممکن است نیازی به سرمایه گذاری در پرداخت نباشد. همه چیز در مورد ارزیابی بهترین راه حل برای رسیدن به هدف شما است و سپس کانال هایی را که برای کسب و کار شما مناسب تر است به استراتژی بازاریابی دیجیتال خود اضافه کنید.

نقش محتوا در پلن بازاریابی آنلاین

در قلب بازاریابی دیجیتال رسانه هایی متعلق به شما هستند که تقریبا همیشه محتوای را می گیرند. هر پیغام تبلیغاتی شما به طور کلی می تواند به عنوان محتوا طبقه بندی شود، اینکه آیا این صفحه «درباره ما»، توضیحات محصول، پست های وبلاگ، کتاب های الکترونیکی، اطلاعات infographics یا پست های رسانه های اجتماعی است. محتوا به شما کمک می کند تا بازدید کنندگان وب سایت خود را به مشتریان تبدیل کنید و به بهبود پروفایل نمایندگی خود در اینترنت کمک کنید – و هنگامی که سایت بهینه سازی شده باشدد این نتیجه بهتر و بهتر می شود، همچنین می توانید هر کاری را که در جستجوی ترافیک جستجو / ارگانی انجام می دهید، افزایش دهید. هر چه هدف شما باشد، باید از محتوای متعلق به استراتژی بازاریابی دیجیتال خود استفاده کنید.

برای ساخت استراتژی بازاریابی دیجیتال خود، باید تصمیم بگیرید که چه محتوایی به شما کمک می کند تا به اهداف خود برسید. اگر هدف شما این است که از طریق وب سایت 50٪ بیشتر از آنچه که سال گذشته انجام دادید، تولید کنید، بعید است که صفحه «درباره ما» در استراتژی شما گنجانده شود احتمالا احتمال دارد یک کتاب الکترونیکی که توسط یک فرم در وبسایت شما وجود داشته باشد، منجر به ایجاد بیشتر جذب کاربران شود، و در نتیجه، ممکن است چیزی است که می خواهید بیشتر انجام دهید انجام شود. در اینجا یک فرآیند مختصر برای دنبال کردن این است که محتوای مورد نیاز برای دستیابی به اهداف بازاریابی دیجیتال را مشخص کنید.

محتوای موجود خود را حسابرسی کنید

لیستی از محتوای متعلق به موجود خود را ایجاد کنید و هر مورد را با توجه به آنچه قبلا بهترین کار را در ارتباط با اهداف فعلی انجام داده اید رتبه بندی کنید. برای مثال، اگر هدف شما تولید سرب باشد، مثلا آنها را رتبه بندی کنید که بیشترین هدفی را در سال گذشته ایجاد کرده اند. این ممکن است پست وبلاگ خاص، یک کتاب الکترونیکی، یا حتی یک صفحه خاص در وب سایت شما باشد که به خوبی طراحی و سئو شده باشد.
هدف از پلن محتوا در دیجیتال مارکتینگ
ایده در اینجا این است که کشف کنید که چه چیزی در حال حاضر کار می کند و چه چیزی نیست، به طوری که شما می توانید خود را برای موفقیت در برنامه ریزی محتوای آینده تنظیم کنید.

شناسایی شکاف در محتوای موجود شما

بر اساس شخصیت خریدار شما، هر گونه شکاف در محتوای شما را شناسایی کنید. اگر شما یک شرکت آموزش تدریس ریاضی هستید و در تحقیقات مخاطب خود متوجه شده اید که یکی از بزرگترین چالش های شخصیت شما یافتن راه های جالب برای مطالعه است، اما شما هیچ محتوایی را برای این موضوع ندارید ، با نگاهی به ممیزی محتوا شما ممکن است کشف کنید که کتابهای الکترونیکی میزبانی شده در نوع خاصی از صفحه فرود واقعا برای شما خوب است در مورد این شرکت آموزشی ریاضی، شما می توانید تصمیم بگیرید که یک کتاب را در مورد “نحوه مطالعه جالب تر” به برنامه های ایجاد محتوا اضافه کنید.

یک طرح ایجاد محتوای ایجاد کنید

بر اساس یافته های شما و شکاف هایی که شناسایی کرده اید، یک طرح ایجاد محتوا را تهیه کنید که حاوی مطالب مورد نیاز برای کمک به شما در دستیابی به اهداف شما است. این باید شامل موارد زیر باشد:
– عنوان
– فرمت
– هدف

کانال های تبلیغاتی

چرا شما آن را ایجاد می کنید (به عنوان مثال، “بازاریابی Molly تلاش برای پیدا کردن زمان برای برنامه ریزی محتوای وبلاگ “)
سطح اولویت (برای کمک به شما در تصمیم گیری در مورد آنچه که به شما بیشترین مخاطب را می دهد، اختصاص دهید)
این می تواند یک وبسایت و کد ساده باشد و همچنین باید اطلاعات بودجه را در صورت تخصیص منابع به خارج از سایت، یا برآورد زمانی که خودتان آن را تولید می کنید، شامل اطلاعات بودجه و زمان ان باشد.

حسابرسی و برنامه ریزی رسانه های به دست آمده

ارزیابی رسانه های قبلی خود را در برابر اهداف فعلی شما می تواند به شما کمک کند تا بدانید جایی که زمان خود را تمرکز می کنید. به جایی که ترافیک و سربارهای شما از (اگر هدف شماست) نگاه کنید، و هر منبع رسانه ای که درآمد کسب کرده، از بیشترین موثرترین تا کمترین موثر، رتبه بندی کنید.
شما می توانید این اطلاعات را از ابزارهایی مانند Google Analytics یا گزارش های منابع در نرم افزار HubSpot خود دریافت کنید.

استراتژی بازاریابی دیجیتال

اهمیت آنالیز داده در بازاریابی آنلاین

شما ممکن است متوجه شوید که مقاله خاصی که به صنعت کمک کرده اید، تعداد زیادی ترافیک را به وب سایت خود منتقل کرده اید، که به نوبه خود بسیار خوب تبدیل شده است. یا ممکن است کشف کنید که LinkedIn جایی است که اکثر مردم محتوای خود را به اشتراک می گذارند، که به نوبه خود باعث ترافیک زیادی می شود. ایده در اینجا این است که یک تصویر از آنچه که رسانه های به دست آمده به شما کمک می کنند تا به اهداف خود برسند، و آنچه بر اساس داده های تاریخی نیست، ایجاد کنید. با این حال، اگر چیزی جدیدی وجود دارد که می خواهید امتحان کنید، فقط این را نپذیرید زیرا هنوز آزمایش نشده است.

6) حسابرسی و برنامه ریزی رسانه های پرداخت شده خود را.
این فرآیند شامل بسیاری از فرآیندهای مشابه می شود: شما باید اطلاعات رسانه های پرداخت شده خود را در هر پلت فرم (به عنوان مثال Google AdWords، فیس بوک، توییتر و غیره) ارزیابی کنید تا بتوانید اهداف جاری که به شما نزدیک است پیدا کنید.

بررسی پلن بازاریابی آنلاین

اگر پول زیادی در AdWords صرف کرده اید و نتایجی را که انتظار داشتید مشاهده نکرده ایید، شاید زمان آن باشد که رویکرد خود را اصلاح کنید یا آن را به طور کامل رها کنید و تمرکز خود را بر روی یک پلت فرم دیگر که به نظر می رسد نتایج خوبی داشته باشد. ( برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی استفاده از آن برای کسب و کار، این راهنمای رایگان AdWords را بررسی کنید .)
در پایان این فرآیند، شما باید یک ایده روشن را در مورد سیستم عامل های پرداخت پولی که میخواهید از آن استفاده کنید، داشته باشید و (اگر وجود داشته باشد) از استراتژی خود حذف کنید.

7) همه را با هم بیاورید.
شما برنامه ریزی و تحقیق را انجام داده اید و اکنون یک دیدگاه جامع از عناصری که می خواهید راهبرد بازاریابی دیجیتالی خود را تهیه کنید. در اینجا چیزی است که باید تا کنون داشته باشید:

راه موفقیت شما برای استراتژی بازاریابی دیجیتال

سند راهبردی شما برای کسب و کار شما بسیار شخصی خواهد بود، به همین دلیل است که ما برای ایجاد یک قالب استراتژی بازاریابی آنلاین مناسب برای همه ما تقریبا غیرممکن است. به یاد داشته باشید هدف سند استراتژی شما این است که نقشه های اقداماتی را که می خواهید برای رسیدن به هدف خود در طول یک دوره زمانی – تا زمانی که این ارتباط برقرار کنید، بنویسید و سپس اصول اولیه ایجاد یک استراتژی دیجیتالی .

اگر شما مشتاق اطلاعات بیشتر در مورد این قلمرو هستید و چگونه می توانید یک استراتژی واقعا موثر برای کمک به رشد کسب و کار خود داشته باشید، راهنمای ساده خود را برای استراتژی بازاریابی دیجیتالی بررسی کنید .

مقالات بیشتر>>> چگونگی تنظیم لوکیشن 

اهمیت آنالیز داده در بازاریابی آنلاین

منابع:
wikipedia